Brangelina znowu razem w filmie

Angelina Jolie i Brad Pitt znów pojawią się wspólnie na wielkim ekranie. Tym razem Angelina nie tylko zagrała wraz z mężem, lecz także była jego szefem!  Trailer “By the Sea” można już oglądać w sieci.

Angelina Jolie jest bez wątpienia niezwykle ambitna. Mimo posiadania na swoim koncie wielu znaczących ról i nagród, nie spoczywa na laurach i stawia przed sobą nowe wyzwania. Jolie po raz pierwszy za kamerą usiadła w 2007 roku podczas tworzenia filmu dokumentalnego “A Place in Time”. Od tamtej pory wyreżyserowała jeszcze trzy filmy. Największym sukcesem cieszył się “Niezłomny”, który był nawet nominowany do Oscara. Jolie zarzuca się jednak, że nie potrafi zapanować nad całym obrazem. Chociaż najsłynniejsza matka Hollywoodu nieustannie powtarza, że się cały czas uczy, to krytycy nie byli dotychczas zachwyceni jej reżyserską pracą.

0004A1QUH45B99K4-C122-F4

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Być może jej najnowszy film spotka się z lepszym odbiorem niż pozostałe. Produkcja “By the Sea” przedstawia historię związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Angelina Jolie). Akcja rozgrywa się we Francji lat 70. poprzedniego wieku. Angelina, scenarzystka i reżyserka filmu, podkreśla, że obraz nawiązuje do kina europejskiego tamtych lat. Historia opowiada o zniszczonym małżeństwie, które pod wpływem spotkania z młodszą parą (Mélanie Laurent i Melvil Poupaud) jest zmuszone do ponownego przeanalizowania swojego związku.

Jolie postanowiła stworzyć kameralne kino. Jako cel postawiła wniknięcie w procesy psychiczne kierujące postaciami. Piękna aktorka opisała “By the sea” jako film artystyczny. Powiedziała, że jest to obraz, który chciałaby obejrzeć, lecz nie chciałaby w nim wystąpić. Była to ponoć najtrudniejsza produkcja w jej karierze.

Trzeba przyznać, że zwiastun czaruje i ciężko jest się od niego oderwać. Wobec filmu są wielkie oczekiwania, bo zarówno Angelina jak i Brad są w świetnej aktorskiej formie. Liczymy na to, że Jolie udało się rozwinąć reżyserskie skrzydła. Światowa premiera filmu w listopadzie. Już nie możemy się doczekać!

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News