Quebonafide. [cały film] Romantic Psycho Film. Historia zblazowanego rapera

Quebonafide: Romantic Psycho Film

Quebonafide: Romantic Psycho Film. Historia zblazowanego rapera, jak mówi sam Quebo w trailerze filmu. Film wyprodukowany przez Red Bull Media House „Quebonafide: Romantic Psycho Film” będzie miał premierę na 17. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity!

Nie przez przypadek „BUBBLETEA”, czyli jeden z singli promujących nowy album Quebonafide – „Romantic Psycho” – zaczyna się od wspomnień rapera z jego licznych wojaży.

Quebonafide: Romantic Psycho Film

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cały film za darmo:

https://www.redbull.com/pl-pl/films/quebonafide-romantic-psycho

Od czasu poprzedniej płyty „Egzotyka”, Quebo stał się zapalonym podróżnikiem. Odwiedził 70 krajów w trakcie swojej podróży dookoła świata i przyznaje się swojego uzależnienia od podróży.
Film Red Bulla „Quebonafide: Romantic Psycho Film”, którego premiera odbędzie się w ramach 17. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, to opowieść o podróżach rapera. Quebo opowiada w nim o przerwie w pisaniu i o tym jaki wpływ na niego miały jego wyprawy. Można mówić o swoistym rekordzie w podbijaniu świata. Podróż Koleją Transsyberyjską w głąb Azji, a następnie 70 krajów w 36 miesięcy! – W najbliższym czasie chciałbym dobić do setki. To byłby ładny wynik. (…) Gdzie? Na pewno Rosja, Gruzja, spora część Azji – Chiny, Mongolia… To kraje, które też mnie interesują i chciałbym do nich polecieć” – mówi Quebo w wywiadzie rzece pod zatytułowanym tak jak jego poprzednia płyta “Egzotyka”.

Czytaj też: To nie jest hip-hop: kolaboracja Quebonafide z KRS-One’m

 

Dokument „Quebonafide: Romantic Psycho Film” pokazuje wyprawę na Wschód.
Będziecie mieli rzadką okazję zobaczyć codzienność Quebo oraz proces twórczy i zbieranie inspiracji i energii przed kolejną płytą, ponieważ nigdy wcześniej nie dopuszczał do siebie mediów.

Premierowy pokaz filmu odbędzie się podczas 17. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. „Quebonafide: Romantic Psycho Film” bierze udział w Konkursie Polskich Filmów Dokumentalnych. Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się w formule hybrydowej: od 4 do 18 września filmy można oglądać w kinach siedmiu miast: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy. Wszystkie szczegóły znajdziesz na tej stronie, tutaj dołączysz do wydarzenia na Facebooku.
Producentem filmu jest Red Bull Media House, który od lat tworzy najwyższej jakości treści skupiające się na tematyce sportowej, kulturalnej oraz lifestyle’owej.

Quebo współpracował już wcześniej z Red Bullem. W 2018 roku był gwiazdą trasy koncertowej, która odwiedziła osiem polskich miast. Muzyczny autobus Red Bull Music Presents z Quebonafide.

Quebonafide
fot. Marcin Kin

Źródło: Red Bull

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News