Nie samą „Grą o Tron” człowiek żyje. Co jeszcze pojawi się w kwietniu na HBO GO?

Trzy zrzuty ekranów z serialów HBO GO

Dobrze wiemy, że dla wielu z Was w tym miesiącu będzie się liczyć tylko data 15 kwietnia, czyli premiera finałowego sezonu Gry o Tron. Nie dziwimy się ani trochę.

Jednak, gdy już obejrzycie ostatni odcinek, a w sercu zapanuje ta dziwna pustka z cyklu: jak dalej żyć? – my już teraz przychodzimy wam z pomocą niosąc garść nowości, które pojawią się na HBO GO w tym miesiącu!

1. Opowieść podręcznej II

https://www.youtube.com/watch?v=dKoIPuifJvE

Drugi sezon serialu o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy.

Premiera: 13 kwietnia

2. MotherFatherSon

Nowy serial opowiadający historię rozwiedzionego małżeństwa, które musi zmierzyć się z konsekwencjami autodestrukcyjnego stylu życia ich syna Cadena. Richard Gere oraz Helen McCrory w rolach głównych.

Premiera: 18 kwietnia

3. The Disaster Artist

Historia spotkania i przyjaźni Tommy’ego Wiseau oraz Grega Sestero, odtwórców głównych ról w uznawanym za kultowy, najgorszym filmie na świecie pt. The Room.

Premiera: 7 kwietnia

4. Syn swego kraju

Film HBO będący współczesną interpretacją powieści Richarda Wrighta z 1940 roku wydanej pod tym samym tytułem; produkcja śledzi losy Biggera Thomasa, młodego Afroamerykanina, który podejmuje pracę dla bardzo wpływowej rodziny z Chicago – jego decyzja okazuje się mieć tragiczne i nieprzewidywalne konsekwencje.

Premiera: 7 kwietnia

5. Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi

Czteroodcinkowy serial dokumentalny HBO, w którym twórcy analizują głośny proces Adnana Syeda skazanego za zabójstwo swojej dziewczyny, 18-letniej Hae Min Lee.

Finałowy odcinek: 1 kwietnia

6. John i Yoko: Na nami już tylko niebo

Film dokumentalny przedstawiający kulisy powstawania kultowego albumu Johna Lennona pt. Imagine.

Premiera: 1 kwietnia

7. The Walking Dead I-V

Serial opowiadający o grupce ocalałych ludzi, szukających bezpiecznego schronienia w świecie opanowany przez śmiercionośne zombie.

Premiera:
– 4 kwietnia: sezony I oraz II,
– 11 kwietnia: sezon III,
– 18 kwietnia: sezon IV,
– 25 kwietnia: sezon V

8. Barry II

Drugi sezon serialowej czarnej komedii HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który po przygodzie z aktorstwem w Los Angeles zamierza zmienić profesję.

Premiera: 1 kwietnia

9. Gentleman Jack

https://www.youtube.com/watch?v=Gce44fIgV3g

Nowy serial HBO opowiadający historię charyzmatycznej właścicielki ziemskiej, która zasłynęła swoim pamiętnikiem dokumentującym jej homoseksualny związek, liczne podróże i próby odnowienia rodzinnego domu.

Premiera: 23 kwietnia

10. Coldplay: koncert w Sao Paulo

Zapis widowiskowego koncertu zespołu Coldplay w brazylijskim Sao Paulo.

Premiera: 20 kwietnia

Rate this post