Powstała idealna przestrzeń do pracy dla ludzi zmęczonych korporacją

Co się stanie, gdy zmieszamy tradycyjne elementy kultury i architektury meksykańskiej z przestrzenią rodem z galerii sztuki współczesnej? Przestrzeń, jak ta, którą zaraz zobaczycie.

IK LAB to przestrzeń stworzona dla artystów, znajdująca się w meksykańskim mieście Tulum. Łączy w sobie magię charakterystyczną dla stanu Jukatan i wyjątkowy design, który sprzyja oczyszczeniu umysłu w poszukiwaniu nowych inspiracji. Idealne miejsce dla wszystkich kreatywnych głów!

IK LAB funkcjonuje jako miejsce zarówno do tworzenia, jak i pozywania swojej sztuki. Wnętrze w założeniu miało przypominać trochę bardziej oswojoną dżunglę. Do tego kilka betonowych elementów i w taki sposób powstało miejsce, w którym – nie wiemy jak Wy, ale my na pewno chcielibyśmy się znaleźć!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


4 2 Powstała idealna przestrzeń do pracy dla ludzi zmęczonych korporacją 5 2 Powstała idealna przestrzeń do pracy dla ludzi zmęczonych korporacją 6 2 Powstała idealna przestrzeń do pracy dla ludzi zmęczonych korporacją 7 2 Powstała idealna przestrzeń do pracy dla ludzi zmęczonych korporacją 2 2 Powstała idealna przestrzeń do pracy dla ludzi zmęczonych korporacją 3 2 Powstała idealna przestrzeń do pracy dla ludzi zmęczonych korporacją

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News