Categories: miastoorientuj się

Portal recenzujący rodzaje marihuany szuka kogoś, kto za wynagrodzeniem będzie codziennie palił blanty

Poszukiwany pracownik w zamian za testowanie różnych odmian konopi, produktów spożywczych, czy olejów CDB otrzyma wynagrodzenie, skali 36 tysięcy dolarów rocznie.

Ogłoszenie nie jest jednak skierowane do laików. AmericanMarijuana.org poszukuje osoby, która posiada obszerną wiedzę na temat narkotyków i nie ma problemu z tym, by codziennie palić zioło. Wiernym fanem strony i współpracownikiem portalu jest między innym Snoop Dogg, także, jeśli chcecie, by wasze grono znajomych poszerzyło się o kilku celebrytów, oferta jest jak najbardziej dla was.

Ponadto, osoba, która otrzyma wyżej opisane stanowisko, będzie mogła nie tylko zatrzymywać otrzymane próbki zioła, ale otrzyma także każdego miesiąca wypłatę w wysokości około 3000 dolarów.

Szukamy kogoś, kto dokona rzetelnego przeglądu szerokiej gamy produktów z konopi, by pomóc czytelnikom naszego portalu. Dodatkowo osoba ta musi mieszkać w Stanach lub Kanadzie, tam, gdzie marihuana jest legalna. Kandydat musi być uczciwy w stosunku do swoich opinii, a także powinien czuć się swobodnie przed kamerą, ponieważ będzie tworzył materiały wideo omawiające dane produkty.

No cóż, biorąc pod uwagę, że mamy już oficjalne zdjęcie wizy do USA, może czas rzucić wszystko i zostać testerem marihuany?

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Netflix rozszerza uniwersum „Przeznaczenie: Saga Winx” o 2 książki

Wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki serialu fantasy „Przeznaczenie: Saga Winx”, którego pierwowzorem jest słynna…

19 godzin ago

Poczet pisarzy różnych: Robert E. Howard

Zaprezentowana filmowa wersja przygód Conana była tak słaba, że tłumnie ujawnili się wielbiciele dotychczas wyśmiewanych…

2 dni ago

Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”.…

4 dni ago

Felieton Hiro. Bezpieczeństwo über alles

Kiedy uświadomiłem sobie, że prawo jazdy posiadam już od osiemnastu lat, poczułem się bardzo staro. Nic tylko odłożyć…

5 dni ago

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

5 dni ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

6 dni ago