Podczas Igrzysk Olimpjskich w Tokio sportowcy będą spać na tekturowych łóżkach. Wszystko z myślą o środowisku

Głównym założeniem organizatorów Igrzysk Olimpijskich 2020 jest bycie jak najbardziej przyjaznym dla środowiska.

Realizując to postanowienie, organizatorzy zaprezentowali tekturowe łóżka, na których będą spali sportowcy. Zostały one wykonane z tektury o wysokiej wytrzymałości, a materace zostały stworzone z materiałów polietylenowych, które można poddać recyklingowi.

Do wioski olimpijskiej zostanie dostarczonych w sumie 26 tysięcy łózek. Łóżka będą w pełni dostosowane do potrzeb sportowców, zapewniając im komfort snu. Tekturowe ramy będą w stanie wytrzymać ciężar do 200 kilogramów.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Po zakończeniu igrzysk łóżka zostaną przetworzone na produkty papierowe, a elementy materaca na nowe produkty z tworzyw sztucznych.

Podczas Igrzysk Olimpjskich w Tokio sportowcy będą spać na tekturowych łóżkach. Wszystko z myślą o środowisku 3 Podczas Igrzysk Olimpjskich w Tokio sportowcy będą spać na tekturowych łóżkach. Wszystko z myślą o środowisku Podczas Igrzysk Olimpjskich w Tokio sportowcy będą spać na tekturowych łóżkach. Wszystko z myślą o środowisku 2 Podczas Igrzysk Olimpjskich w Tokio sportowcy będą spać na tekturowych łóżkach. Wszystko z myślą o środowisku

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News