Powstała smart doniczka, która przy pomocy emotikon pokaże, jak czuje się twoja roślina

Roślina w doniczce

Jeśli jesteś osobą, której niekoniecznie dobrze wychodzi utrzymywanie roślin przy życiu – mimo szczerych chęci – to ten gadżet jest właśnie dla ciebie.

Wszyscy chyba znamy tę historię. Przychodzimy do domu dumnie z nową rośliną pod pachą, stawiamy ją w najlepszym możliwy miejscu i patrzymy na nią z rozczuleniem, niczym rodzić na dziecko. Tygodnie mijają, a roślina z zielonej zaczyna zmieniać się w żółtą i już wiesz – ona umiera.

By ten scenariusz więcej się nie powtarzał, powstała Luasmart doniczka, która zamieni twoją roślinę w Tamagotchi. Na pomysł wpadła firma Mu Design. To, co musicie zrobić, to włożyć kwiatek do specjalnej doniczki i połączyć ją ze swoim smartfonem przez aplikację. Następnie, musicie wpisać, jaką roślinę posiadacie, by być pewnym, czego będzie potrzebowała.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czytaj również: NASA stworzyła listę roślin, które najlepiej oczyszczą powietrze w mieszkaniu

Ekran w doniczce przy pomocy 15 różnych animowanych emotikon, na bieżąco będzie pokazywał czego potrzebuje twój zielony przyjaciel. Doniczka jest dostępne w pre-orderze, a firma planuje rozpocząć wysyłkę w grudniu 2019.

iPhone X lua app 5d2dc21edbc83 700 Powstała smart doniczka, która przy pomocy emotikon pokaże, jak czuje się twoja roślina sfa 5d2dc22a088c4 png 700 Powstała smart doniczka, która przy pomocy emotikon pokaże, jak czuje się twoja roślina Photo Lua 7 5d2dc22779f8a 700 Powstała smart doniczka, która przy pomocy emotikon pokaże, jak czuje się twoja roślina ezgif 2 cf7aae2467fd 5d2dc21c8922d png 700 Powstała smart doniczka, która przy pomocy emotikon pokaże, jak czuje się twoja roślina

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News