Po tym, jak Elon Musk zapalił jointa na wizji, akcje Tesli spadły o 6%

Elon Musk palący marihuanę podczas podcastu Joe Regana

Elon Musk, CEO firmy Tesla pojawił się jako gość w trakcie chętnie oglądanego podcastu Joe’a Rogana. Musk dał się porwać atmosferze programu i zapalił jointa razem z prowadzącymi.

Chociaż Elon nie zrobił nic nielegalnego – show kręcone jest w Kalifornii, gdzie rekreacyjna marihuana jest legalna, wzbudził on dość spore kontrowersje. Przede wszystkim wywołał je fakt, że zatrudnieni w Tesli ludzie, przechodzą regularne testy antynarkotykowe, podczas gdy ich szef na luzie jara jointa.

Po występie Elona, akcje Tesli spadły o 6%, a dwóch senior executives zrezygnowało ze swoich stanowisk.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Internet jednak zwrócił uwagę na co innego. Elon Musk, mianowany szalonym wynalazcą XXI wieku to obrzydliwie bogaty 47-latek, który pali jointa na wizji i niestety – nie wygląda to dobrze. A oto kilka memów, które tę tezę potwierdzają!

88ayvua0ktk11 Po tym, jak Elon Musk zapalił jointa na wizji, akcje Tesli spadły o 6% download Po tym, jak Elon Musk zapalił jointa na wizji, akcje Tesli spadły o 6% Screen Shot 2018 09 10 at 14.32.52 Po tym, jak Elon Musk zapalił jointa na wizji, akcje Tesli spadły o 6%

Tekst: Natalia Joanna Bajor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News