PLAYLISTA HIRO #55

Pogoda na zewnątrz nie wygląda może jak typowa zima, jaką zdołaliśmy zapamiętać przez ostatnie lata, ale nie znaczy to, że bardziej zachęca do wychodzenia na dwór. Przygotowaliśmy zatem dla was kolejną playlistę, tym razem ze spokojnymi kawałkami do przesłuchania po męczącym dniu. Enjoy!

CANBLASTER – I THINK ABOUT U

Młody i utalentowany artysta z Francji. Na swoim koncie ma już parę albumów i wartych wysłuchania EP-ek, dlatego jako pierwszy na liście leci jeden z jego klasyków.

KINGS OF LEON – CLOSER (PRESETS REMIX)

No tak, bo kto z nas nie jest fanem popularnych KOL? Remix idealny na te zimowe wieczory, sami artyści go zaaprobowali i widnieje również na ich stronie na Spotify.

SNAKEHIPS – ALL MY FRIENDS FEAT. TINASHE, CHANCE THE RAPPER

Naszym zdaniem dosyć niedoceniony utwór. Tym razem Snakehips zaprosiło do współpracy młodziutką Tinashe, która w 2015 roku wydała swój pierwszy album i rapera Chance The Rapper. Świetnie brzmiąca kolaboracja!

BRODINSKI – NOBODY RULES THE STREETS

Francuski DJ, który w ostatnich latach zapracował sobie na wysoką pozycję muzyczną na elektronicznej scenie. Warto również wspomnieć, że brał udział w produkcji albumu ”Yeezus” Kanye’a Westa.

JMSN – ‘BOUT IT

Jezus XXI wieku, czy jak też internauci lubią go określać – Jesus Timberlake. Jego muzyka jest połączeniem stylu R&B i hippie, a na dokładkę tego wszystkiego, każdy teledysk kręcony jest w stylu analogowym. Witajcie z powrotem lata 70. i 80.!

JADEN SMITH – PCH FT. WILLOW SMITH

Dzieci Willa Smitha, rodzeństwo, które udowodniło, że ma prawdziwy talent w tej dziedzinie. Jeżeli tak wyglądają ich początki, to nie możemy doczekać się już całej płyty.

THE NEIGHBOURHOOD – CRY BABY

Jedna z perełek na najnowszym albumie zespołu. Tekst, muzyka, wokal Jesse’go… Wszystko jak zwykle idzie ze sobą w parze. Kto wybiera się na koncert 1. marca? Zespół zawita bowiem do naszej warszawskiej Stodoły.

CHET FAKER – I’M INTO YOU

https://www.youtube.com/watch?v=uPy5igZJnVw

Tego uroczego brodacza nie mogło zabraknąć na naszej liście. Od paru lat jest niezaprzeczalnym geniuszem muzycznym. Wystarczy wsłuchać się w ten hipnotyzujący głos, polecany o każdej porze dnia i nocy.

FKA TWIGS – PAPI PACIFY

Brytyjska piosenkarka R&B, która swoim imidżem i stylem muzycznym narobiła niezłego zamieszania. Parę dni temu Calvin Klein zaprosił ją do współpracy przy boku takich gwiazd, jak np. Kendrick Lamar.

YEARS & YEARS – BREATHE

Młodziutki zespół z Wielkiej Brytanii postanowił wykonać cover utworu Seana Paula, sprawiając, że piosenka stała się naprawdę sensualna i nadaje się do klimatu naszej plejlisty. Olly jak zwykle pokazał, że potrafi wyczyniać z głosem niesamowite rzeczy.

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News