Playlista do przesłuchania przed imprezą Smolna: Radio Tel-Aviv

Plakat promujący imprezę w klubie smolna

Izrael dla przeciętnego słuchacza muzyki to ciągle materia nieznana niczym hipotetyczna Dziewiąta Planeta w Układzie Słonecznym, której istnienie na podstawie symulacji komputerowych wywnioskowała w 2016 roku dwójka kalifornijskich astronomów Konstantin Batygin i Michael E. Brown.

Nieprzypadkowo też mówi się, że Izrael to ojczyzna psychodelicznego trance’u, a nieco bardziej obyty słuchacz jednym tchem wymieni takie zespoły jak Astrix, Infected Mushroom, Astral projection, a w najgorszym wypadku jako przykład izraelskiej muzyki poda HaTikvah, czyli oficjalny hymn państwowy ze słowami Naftali Imbera.

15 lipca Smolną oraz Patio opanuje klimat Izraela i jego gorącej stolicy, czyli Tel Awiw. Smolna pragnie przybliżyć nieco klubowe brzmienia Tel Awiwu – miasta, które nigdy nie zasypia oraz w którym prężnie działa jeden z najciekawszych klubów na świecie: Alphabet. To też miasto niezwykle utalentowanych ludzi i właśnie tacy też są goście klubu, którzy przyjęli specjalne zaproszenie na Patio i Smolna, aby stać się pierwszymi gospodarzami muzycznego cyklu o nazwie Radio Tel Aviv, który odkryje przed Wami tajemnice Białego Miasta.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku. A tymczasem, zostawiamy Was z playlistą, która wprowadzi Was w klimat jutrzejszej imprezy!

[ytp_playlist source=”PLlUvDTla77sAHrTybN3TncugrinaIqFZb”]

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News