Głos, który podbije Wasze serca: neena zagra w warszawskiej Stodole!

Rudowłosa dziewczyna na tle kolorowej ściany w paski

Z neeną po raz pierwszy spotkaliśmy się w listopadzie, przy okazji premiery singla The Game. Teraz, już 23 kwietnia artystka wystąpi w warszawskim klubie Stodoła!

Dla tych, którzy jeszcze jej nie znają: neena to młoda, obecnie 18 letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która proponuje świeżą estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną. Poprzednie produkcje artystki, Roses oraz Run zostały docenione przez słuchaczy, otrzymały miejsce na Liście Osobistej Piotra Metza w trzecim programie Polskiego Radia oraz szereg pozytywnych recenzji w mediach i portalach muzycznych.

Czytaj również: Nina Karpińska, czyli neena – zaufaj intuicji i rób swoje

Już 23 kwietnia w kultowej warszawskiej Stodole artystka zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty Flipside, która ukaże się w tym roku nakładem Warner Music Poland. Producentem albumu jest Bartosz Dziedzic.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Drzwi klubu Stodoła otworzą się o godzinie 18:30, początek występu neeny zaplanowany jest na 19:30. Bilety w przedsprzedażowej cenie 35 złotych dostępne są już online.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znaleźć można pod adresem: https://www.facebook.com/events/154649941872840/.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News