Plastikowy tunel przed sklepem najlepszą atrakcją turystyczną

Plastikowy tunel

Często rozpisujemy się o pięknych, wartych odwiedzenia miejscach, podczas gdy rzeczywistość okiem potencjalnego turysty – co tu dużo mówić – potrafi zaskoczyć.

Jeden z supermarketów Sainsbury’s w Kornwalii. Przed nim stoi 70-metrowa plastikowa wiata. To właśnie ona została oceniona przez użytkowników TripAdvisor jako najlepsza atrakcji tej krainy.

Wiata zebrała ponad 170 niezwykle pozytywnych recenzji. Plastikowy tunel prowadzi od najbliższej ulicy do drzwi supermarketu. Miłe udogodnienie dla klientów, ale nikt chyba nie pomyślał, że niepozorna konstrukcja zostanie określona jako posiadająca terapeutyczne działanie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Plastikowy tunel

Recenzje mówią same za siebie. Nie byłem w tym roku w Bude, ale jedna rzecz, za którą tęsknię najbardziej to właśnie ten tunel. To wybawienie, gdy pada (a tam pada często) i mimo że potrafi być zatłoczony, to jest to przepiękne miejsce!

Ktoś inny napisał, że to idealne miejsce do refleksji: Mam na tyle szczęścia, że mieszkam niedaleko i odwiedzam ten tunel przynajmniej ras dziennie. Zwykle w nocy. Wtedy zdejmuje z siebie wszystkie ubrania i rozmyślam.

Są też tacy, którzy przyrównali piękno plastikowej wiaty do Wielkiego Muru, czy piramid: Nie ma słów, żeby opisać to miejsce. Powinno zostać ósmym cudem współczesnego świata!

Dzięki tym wszystkim opiniom supermarketowy tunel szybko zyskał czołowe miejsce w atrakcjach turystycznych Kornwalii, prześcigając plaże, zabytkowe budynki, czy inne miejsca z zapierającym dech w piersi widokiem.

a2b7ac765b8fc1936518dfa6cb3c5be8 Plastikowy tunel przed sklepem najlepszą atrakcją turystyczną

Najlepsze jednak zostawiliśmy na koniec, a mianowicie fachowy, turystyczny opis tego miejsca. Tunel Bude jest miejscem bezpłatnym, pozwalającym na przedostanie się z parkingu supermarketu na najbliższą ulicę pod całkowitym zadaszeniem. Składa się z 36 metalowych części i ciągnie się na odległości powyżej 70 metrów. To jedyne takie miejsce, gdzie można przejść taką odległość pod całkowitym zadaszeniem w linii prostej. Wszystkie grupy wiekowe mile widziane.

Oczywiście pojawili się też hejterzy, którzy próbowali przeforsować opinię, że to nie jest atrakcja turystyczna, tylko zwykły tunel. Ale, czy o gustach powinno się dyskutować?

Plastikowy tunel

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News