Hong Kong zapłaci za twój bilet lotniczy w 2023. Oto jak złożyć wniosek

Honk Kong darmowe bilety
pexels-yuting-gao-1737957

Rada Turystyki Hong Kongu ogłosiła największą po pandemii akcję promującą. Możesz polecieć w obie strony za darmo. Zobacz jak zdobyć bezpłatne bilety.

Jak zdobyć darmowe bilety lotnicze do Hongkongu? Obecnie na stronie internetowej lotniska w Hongkongu podróżni z niektórych krajów mogą wybrać swoją lokalizację wylotu i wziąć udział w losowaniu, aby wygrać bilet w obie strony. Śledź stronę internetową, aby dowiedzieć się, kiedy bilety będą dostępne z twojej części świata.

Kiedy będą dostępne darmowe loty?

Rozdawanie darmowych biletów do Hongkongu będzie odbywać się stopniowo w ciągu kolejnych kilku miesięcy, a 500 000 biletów lotniczych zostanie przyznanych różnym obszarom świata w ciągu miesiąca.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Akcja ruszyła 1 marca, a linia lotnicza Cathay Pacific ogłosiła, że początkowo rozdaje 80 000 biletów dla mieszkańców krajów południowo-wschodniej Azji. Podróżni z Chin kontynentalnych będą mogli ubiegać się o bilety od 1 kwietnia. Reszta świata, w tym Europa i USA, będzie mogła nabyć bilety od 1 maja. Zapisz się na stronie Cathay Pacific, aby być pierwszym, kto otrzyma informację kiedy bilety będą dostępne.

Które linie lotnicze biorą udział w promocji?

Bilety będą dostępne w liniach lotniczych Cathay Pacific, HK Express, Hong Kong Airlines i Greater Bay Airlines.

Jakie dodatkowe inne zniżki są dostępne?

Poza darmowymi lotami, odwiedzającym zostaną zaoferowane zniżki na restauracje, sklepy, muzea i wiele innych. To wszystko w celu wzmocnienia turystyki w regionie w ramach kampanii “Hello Hong Kong”. Więcej informacji o oferowanych zniżkach można znaleźć tutaj.

Dlaczego wprowadzono kampanię darmowych biletów lotniczych? Chiny mocno ucierpiały podczas pandemii. Słyszeliśmy o hardkorowych metodach walki z wirusem. Ruch turystyczny zamarł, a teraz musi zostać przywrócony. Hongkońska Rada Turystyki już w 2020 roku kupiła bilety od przewoźników w ramach pakietu wsparcia rządu dla sektora lotniczego.

Normalnie bilet w jedną stronę do Hongkongu kosztowałby powyżej 500 funtów ze stolicy Wielkiej Brytanii lub 1 000 dolarów z zachodniego wybrzeża USA, a ogólnie szacuje się, że program rozdawania darmowych biletów będzie kosztował rząd Hongkongu 2 miliardy HKD. Jednak jest to zdecydowanie warte celu, który przez kilka ostatnich lat doświadczał niemal całkowitego upadku w branży turystycznej, najpierw z powodu niepokojów społecznych w 2019 roku, a następnie pandemii i jednego z najbardziej rygorystycznych ograniczeń w podróżowaniu na świecie.

To co, lecimy?

Zobacz też: Festiwal popiołu przed świętem Holi – trans przy stosie kremacyjnym

Festiwal popiołu hiro.pl Wiktor Stadniczenko Magazyn HIRO dzień przed Świętem Holi Indie Pakistan
3/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News