Pilot podczas próbnego lotu był tak znudzony, że postanowił to napisać na niebie (i dorysować dwa męskie przyrodzenia)

Trasa pilot w skanerze lotów

Długie loty mogą być nużące nie tylko dla pasażerów, ale także dla samych pilotów. Dowodem na to, jest pewien mężczyzna z Australii.

Licencjonowany pilot z Adelaide w Australii musiał kilka dni temu przetestować nowy silnik samolotu. 2-godzinny lot bez celu na tyle znudził mężczyznę, że postanowił wyrazić swoje uczucia na niebie.

Może nie do końca na niebie — ale ci, którzy oglądali jego lot na aplikacji śledzącej loty, mogli zobaczyć, że jego trasa przybrała nagle bardzo wymownego wymiaru. I’m bored – napisał pilot wykonując kilkadziesiąt skomplikowanych manewrów, aby napis był do odczytania przez jego współpracowników. Nie poprzestał jednak wyłącznie na wyznaniu, że jest znudzony — dorysował także dwa penisy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Prezes stowarzyszenia lotników, w którym pracuje ów śmiałek, powiedział, że nie miał on wpływu na to, jaką trasą poleci młody pilot i cóż — zaczęło mu się nudzić, młodzi instruktorzy, co poradzisz?

A my powiemy tyle: tak trzeba żyć!

Trasa pilot w skanerze lotów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News