“Pan Samochodzik i Templariusze” niebawem na Netflixie

pan samochodzik i templariusze

Niewielu autorów literatury młodzieżowej zasługuje na status kultowych tak mocno, jak Zbigniew Nienacki. Jego seria o Panu Samochodziku bawiła wiele pokoleń, a niebawem na platformie Netflix będziemy mogli obejrzeć najświeższą ekranizację części o Templariuszach.

Kiedy Pan Samochodzik zawita na tej platformie?

Przygody Pana Samochodzika

Pan Samochodzik to jedna z najbardziej kojarzonych postaci z PRL-owskich książek dla młodzieży. Początkowo powieści o Tomaszu tworzył Zbigniew Nienacki, ale później, po jego śmierci, wielu autorów przejęło pałeczkę, próbując dorównać klimatem pierwowzorowi. W efekcie mamy obecnie dziesiątki książek traktujących o przygodach właściciela ekscentrycznego samochodu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Pan Samochodzik i Templariusze – Netflix

Netflix w tym roku nie próżnuje jeśli chodzi o współpracę z polskimi twórcami. Zapowiedziano już remake Znachora; ale to nie koniec niespodzianek dla fanów kultowego kina (i literatury).

Już wkrótce, jak informuje Netflix, na platformie zobaczymy również film pod tytułem Pan Samochodzik i Templariusze, a więc ekranizację jednej z najbardziej popularnych książek z tej serii. Czy ponownie mamy do czynienia z remakiem względem kilkuodcinkowego serialu z lat 70.? Tego jeszcze nie wiadomo.

pan samochodzik i templariusze

Póki co możemy zobaczyć jednak plakat. Co o nim sądzicie?

Zobacz także: Najlepsze filmy o rapie

Najlepsze filmy o rapie [TOP 10]

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News