Ostatnia część kampanii Kas Kryst na sezon jesień-zima 2016/2017

Dziewczyna z długimi brązowymi włosami i w czarnym płaszczu

Jakiś czas temu pisaliśmy o kolekcji Kas Kryst na sezon jesień-zima. Poza klasyczną prezentacją lookbooka, projektantka zdecydowała się też na pokazanie swojej kolekcji w formie video. Efekt? Niezwykle klimatyczny film, który możecie zobaczyć także u nas!

Tym razem zamiast zdjęć, projektantka zaprasza nas w świat wizualny. Szkocki, surowy krajobraz przeplatany jest prostymi formami ubrań projektu artystki. W klipie delikatność kontrastuje z surowością przyrody. Całość ma jednak jakby pokrzepiający wydźwięk, bo choć świat zewnętrzny jest chłodny i nieprzystępny, to można w nim znaleźć ubrania projektantki będące antidotum na szarą rzeczywistość. A dzięki temu nawet w deszczu będzie chciało się tańczyć.

Klip stworzył pochodzący z Warszawy Mateusz Dziekoński, który jest założycielem i dyrektorem generalnym firmy LADS zajmującej się tworzeniem i produkcją teledysków i fotografii. Modelkami ponownie, jak i w sesji zdjęciowej, zostały Anna Cholewa i Monika Rostek z agencji UNITEDforMODELS.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://vimeo.com/184233494

Więcej o kolekcji przeczytacie tutaj.

Love Alexi from alexi wasser on Vimeo.

Dir&DoP: Mateusz Dziekonski / LADS
Concept: LADS
Production: LADS
Assistant: Otto Sot / MAKATA STUDIO
Copyright: Jacek Markiewicz
V/O: Jonathan Alan Moore
Postproduction: LUNAPARK motion arts collective
Colorgrading: Szymon Kraszewski
Online: Wojtek Kukiełka
Sound: Wawrzyniec-monter Sierosławski
Music: Auer
Postproducer: Anna Kalinowska
Camera: Koi Studio
Models: Anna Cholewa, Monika Rostek / UNITEDforMODELS

Tekst: Sara Leszczyńska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News