Kolekcja jesień-zima 2016/2017 by Kas Kryst

Kas Kryst to absolwentka projektowania ubioru w MSKPU w Warszawie. Jest laureatką wielu nagród. Znalazła się m.in. w finale konkursu Złota Nitka. W 2014 nominowana była także do SUPERHIRO. Projektantka znana jest ze swojej miłości do czerni. Przedstawiamy jej najnowszą kolekcję na jesień-zimę 2016/17. 

Dla Kast Kryst od zawsze ważne są ciekawe rozwiązania konstrukcyjne. Stąd detalicznie dopracowane kieszenie, przeszycia, pikowania i starannie dobrane faktury. Do stworzenia sylwetek wykorzystała materiały z Polski i z Francji. Są to w większości tkaniny naturalne, gdzieniegdzie połączone z włóknami syntetycznymi.

Zdjęcia, które zrobił fotograf Daniel Jaroszek, powstały w Szkocji. Koncepcja zakładała przeniesienie się do świata dwóch młodych dziewczyn, które żyją w absolutnym osamotnieniu, podróżują i dobrze sie bawią, spędzając czas z dala od miejskich aglomeracji. W role bohaterek wcieliły się Anna Cholewa i Monika Rostek z agencji United for Models. Uzupełnieniem kampanii będzie lookbook, a wisienką na torcie film zrealizowany przez Mateusza Dziekonskiego i Daniela Jaroszka. Obie publikacje pojawią się jeszcze w tym miesiącu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zdjęcia: Daniel Jaroszek / MAKATA
Modelki: Anna Cholewa i Monika Rostek / United for models
Film: Mateusz Dziekonski / LADS
Asystent: Otto Sot / MAKATA
Retusz: Magdalena Baran

Za stylizację, włosy i make-up odpowiedzialna była KAS KRYST.

4/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News