CONFIRMED. adidas prezentuje aplikację dla fanów marki

Dropnij wymarzone buty z adidas CONFIRMED

adidas uruchomił europejską odsłonę aplikacji CONFIRMED. Polska, wraz z siedmioma innymi państwami Europy, została wybrana do premiery tej aplikacji, która odniosła ogromny sukces ubiegłego roku na rynku amerykańskim i chińskim. Będzie to nowe ulubione miejsce dla miłośników marki z trzema paskami.

adidas CONFIRMED ma być odpowiedzią na aplikację od Nike, czyli Nike SNKRS. Mają odbywać się na niej premiery limitowanych produktów z trzema paskami.

Dropnij wymarzone buty z adidas CONFIRMED

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czym jest aplikacja adidas CONFIRMED?

adidas posiada już swoją podstawową aplikację, jednak w adidas CONFIRMED znajdziemy dropy najbardziej limitowanych kolekcji oraz kolaboracji ze znanymi gwiazdami i firmami, które są niemalże niedostępne i unikatowe. Niektóre premiery nadal będą odbywać się w podstawowej aplikacji, jednak na CONFIRMED znajdziemy najbardziej ekskluzywne produkty.

Aplikacja sprawi, że każdy jej użytkownik będzie miał równe szanse na zakup wymarzonych produktów, ponieważ wyklucza ona z premier nowych produktów boty. Wszystko to dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, które raz na zawsze rozwiążą ten problem.

Co możemy znaleźć w aplikacji?

Aplikacja adidas CONFIRMED gwarantuje bezpośredni dostęp do marek i partnerów adidas Originals, takich jak Prada, Pharrell, Palace, Craig Green i Human Made. Dostęp do ekskluzywnych kolekcji butów sportowych i najbardziej oczekiwanych premier jest możliwy wyłącznie z aplikacją.

W aplikacji znajdziemy także wywiady z partnerami marki, ale również będziemy mieli możliwość zapoznania się z materiałami archiwalnymi. Dzięki temu lepiej poznamy społeczność adidas oraz otrzymamy niespotykane wcześniej treści.

W najbliższej przyszłości z aplikacją CONFIRMED będziemy mogli zaznajomić się z mocno wyczekiwanymi kolekcjami, które swoją premierę będą miały właśnie tam! Są do między innymi współprace z Bad Bunny, Pharrell Williams, Palace i Prada.

Już dziś możesz pobrać aplikację adidas CONFIRMED poprzez App Store albo Google Play.

Tekst: Klaudia Furmańczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News