Origami jakiego jeszcze nie widziałeś (i sam nie złożysz)

skorpion - origami

Nguyen Hung Cuong jest wietnamskim artystą, który pracę z papierem dopracował do poziomu mistrzowskiego. Zobaczcie sami.

Nic dziwnego, że jego prace są tak precyzyjne. Nquyen zajmuje się origami od piątego roku życia. Oprócz zwykłego papieru używa również wietnamskiego ręcznie robionego papieru, nazywanego .

W twórczości artysty można znaleźć różnego rodzaju kwiaty i zwierzęta. Jego najnowsza praca przedstawia dłoń, która stała się siedziskiem dla chłopca tworzącego własną papierową rzeźbę. Chciałem stworzyć tę pracę, aby pokazać głęboką wdzięczność społeczności origami. Ten chłopiec to tak naprawdę ja, a ręka reprezentuję twórców sztuki origami, którzy zainspirowali mnie do realizacji marzeń. Więcej prac Cuong’a znajdziecie tutaj.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


origami - chłopiec na dłoni origami - chłopiec na dłoni goryl z origami rekin z origami ptak z origami skorpion z wężem - origami kwiat - origami motyl - origami origami - chłopiec na dłoni

Tekst: Jeremi Pedowicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News