Niewidziana dotąd sesja Andy’ego Warhola w przebraniu Batmana

Kobieta i mężczyzna przebrani za postacie z komiksów

Andy Warhol fanem Batmana? Kto by pomyślał! Przed Wami rzadko spotykana sesja Andy’ego Warhola z wokalistką znaną jako Nico!

Kojarzycie w ogóle taką wersję Batmana? Zgadza się, w 1964 roku, Warhol stworzył dziwny, niskobudżetowy hołd dla Batmana, który pojawił się dwa lata przed Batmanem i Robinem według Joela Shumachera. Tytuł owego projektu to Batman Dracula.

Zobacz także: Niepublikowane grafiki Warhola odnalezione na dyskietkach

https://youtu.be/382FPwYcrKQ

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


I nie, Andy nigdy nie dostał zgody od DC comics na użycie ich bohatera do celów artystycznych. Batman Dracula był zapominany dla świata od prawie 40 lat, ale właśnie powrócił! Nacieszcie oczy!

Logo Batmana Kobieta i mężczyzna przebrani za postacie z komiksów Kobieta i mężczyzna przebrani za postacie z komiksów Kobieta i mężczyzna przebrani za postacie z komiksów Kobieta i mężczyzna przebrani za postacie z komiksów Kobieta i mężczyzna przebrani za postacie z komiksów Kobieta i mężczyzna przebrani za postacie z komiksów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News