Netflix ostrzega, których fragmentów „Naszej Planety” nie powinny oglądać osoby wrażliwe na drastyczne sceny

Tygrys stojący w zaśnieżonym lesie

Premiera nowego serialu dokumentalnego o świecie zwierząt odbyła się w poprzedni piątek. W polskiej wersji głosu użyczyła naturalnie Krystyna Czubówna.

Nasza Planeta to przepięknie zrealizowany serial dokumentalny ukazujący Matkę Ziemię i tych, którzy ją zamieszkują. Razem z pięknem przychodzi także niesamowity realizm tego, jak wygląda życie dzikich zwierząt. Dla niektórych mogą być to kadry z cyklu tych nie do przełknięcia.

W trosce o widzów Netflix opublikował na Twitterze listę fragmentów, które powinni pominąć wszyscy, którzy charakteryzują się dużą wrażliwością na los zwierząt. Nie wdając się w szczegóły, fragmenty te zawierają sceny, które przez niektórych mogą zostać uznać za drastyczne, jak wypadki w przyrodzie, zwierzęta zabijające inne, czy żerujące na swojej zdobyczy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


My osobiście polecamy obejrzeć wszystkie odcinki od początku do końca, jednak jeśli wśród Was są osoby wrażliwe na takie sceny, oto lista fragmentów do pominięcia.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News