Najlepszy sposób na jesienną chandrę

Pogoda za oknem nie nastraja pozytywnie, masz dużo pracy, a do tego wszystko idzie nie tak? Weź się w garść i nie daj się jesiennej chandrze. Pakuj manatki i ruszaj w okolice Poznania. A tam rozpal  swoje zmysły i zrelaksuj się w najlepszym DAY SPA w Wielkopolsce.

Wielokrotnie wyróżniana prestiżowymi nagrodami SPA_larnia DAY SPA w podpoznańskim Puszczykowie to 1000m2 relaksu w luksusowych warunkach oraz kompleksowej dbałości o zdrowie i urodę. Otoczenie Wielkopolskiego Parku Narodowego i nastrojowe wnętrza tworzą tu atmosferę, która oczaruje nawet najbardziej wymagających gości. SPA_larnia DAY SPA to część kompleksu, który obejmuje butikowy hotel.

HOT_elarnię**** i zachwycającą wielkopolskimi smakami restaurację TASTE_it. (Pisaliśmy o nich już w maju: https://hiro.pl/polskie-tradycje-i-nowatorskie-inspiracje/). Dziś parę słów o SPA_larni i tym co można tam robić. Warto pomyśleć o wypadzie do SPA w czasach gdy za oknem coraz chłodniej i bardzo łatwo o jesienne depresje.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

SPA_larani DAY SPA powstała w podziemiach dawnej manufaktury. Architekt Bartosz Konieczny zaprojektował ją tak, aby na 1000m2 powierzchni, stworzyć luksusowe warunki do relaksujących kąpieli i masaży, treningów i aktywności fizycznej oraz przede wszystkim do kompleksowych zabiegów kosmetycznych. W SPA_larniDAY SPA czekają na ciebie: basen zdobiony szklaną mozaiką, wypełniony ozonowaną wodą, turecka łaźnia parowa, duża sauna fińska, pomieszczenie do wypoczynku, wanna z hydromasażem, gabinety do masażu, gabinety zabiegów kosmetycznych, inteligentny system treingowy Milon – 36 minut, kameralny SPA_bar i profesjonalna obsługa.

basen 1

Wyjątkowy klimat wypoczynku doskonale współgra z pięknym, designerskim wykończeniem pomieszczeń SPA_larni DAY SPA. Wyróżnikiem jest odejście od wspomagania mechanicznymi urządzeniami przy wykonywaniu zabiegów. Wysoki standard i profesjonalizm wykonywanych zabiegów mają swe źródło wyłącznie w połączeniu doświadczenia personelu i wykorzystania tylko najlepszych kosmetyków renomowanych marek.

Od 14 października obowiązuje najnowsza, jesienna oferta zabiegów i masaży w SPA_larni. Wiodąca marka to od początku powstania SPA japońskie kosmetyki SENSAI. Zabiegi to wyjątkowe rytuały pielęgnujące skórę delikatnie ale i kompleksowo. Nowości, których musisz spróbować to aromaterapeutyczne zabiegi i masaże światowej marki Aromatheraphy Associates, dopasowane do samopoczucia klienta, poprzedzone indywidualną konsultacją, podczas której dobierane są zapachy olejków stosowanych do zabiegu.

masaz

Tutaj odbudujesz siły witalne, odprężysz się, zadbasz o ciało i duszę w otoczeniu piękna i nowoczesnej elegancji. Wybieraj z bogatej oferty i zaznaj luksusu, który ci się należy.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News