Polskie tradycje i nowatorskie inspiracje

W pięknym otoczeniu Wielkopolskiego Parku Narodowego, wśród licznych tras pieszych i rowerowych, w podpoznańskim Puszczykowie, znajduje się jedyny w swoim rodzaju kompleks wypoczynkowy – hotel, spa i restauracja w jednym. Przestrzeń, która pozwoli zarówno na aktywny wypoczynek, jak i błogie leniuchowanie, a gdy zajdzie potrzeba sprawdzi się przy odnowie biologicznej.

Miejsce o wyjątkowej architekturze, która łączy w sobie niekonwencjonalne polskie tradycje i nowatorskie inspiracje, tworząc eklektyczną, a zarazem spójną całość.

IMG_2896

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


HOT_elarnia**** to stylowy, czterogwiazdkowy hotel butikowy, w którego wnętrzach znajdziemy wiele ciekawych elementów, takich jak New Design Fabio Novembre i Marcel Wanders czy niebanalne akcenty Philippe Starck lub Patricia Urquiola. Każdy pokój urzeka barwą, kształtem i indywidualną aranżacją oraz zaskakuje brakiem numeru. Swoje lokum odnajdziemy kierując się kolorową mapą utkaną w dywanie.

spalarnia 0063

SPA_larnia DAY SPA to miejsce, w którym odprężysz się jak nigdy dotąd. Na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych kompleks oferuje luksusowe warunki do relaksacyjnych kąpieli, masaży, treningów i aktywności fizycznej oraz zabiegów kosmetycznych. Kto nie chciałby w tak pięknej scenerii oddać się w ręce specjalistów i relaksować się w miejscu, które zostało wielokrotnie nagrodzone prestiżowymi nagrodami w kategorii najlepsze DAY SPA w Polsce?

basen 1

Piękny, designerski pokój i luksusowe zabiegi SPA to  jeszcze nie wszystkie atrakcje, które czekają na nas pod Poznaniem. Kusi również hotelowa restauracja TASTE_it, w której kucharze udowadniają, że gotowanie też może być sztuką. W menu znajdziemy nowoczesne wersje tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej, przyrządzane z najlepszych produktów regionalnych i sezonowych składników. Po takim pysznym obiedzie na pewno będziemy chcieli zostać w hotelu dłużej.

hotelarnia_0238

Wiele atrakcji znajdziemy również w okolicy – oprócz wspomnianego parku, jest jeszcze Muzeum Arkadego Fiedlera, wieże widokowe, Pałac w Rogalinie, Zamek w Kórniku, Park Linowy w Korzonkowie i oczywiście Poznań, do którego możemy udać się na krótką wycieczkę.

W HOT_elarnia**** każdy znajdzie coś dla siebie i odpocznie od codzienności i ciągłego pędu. Sprawdźcie to sami.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News