Na twarzach posągów w całym Paryżu pojawiły się maski antysmogowe

Posągi w maskach antysmogowych

Maski antysmogowe szwedzkiej marki Airinum pojawiły się nie tylko na wybiegach w ramach Paris Fashion Week, ale także na terenie całego miasta.

Twarze paryskich posągów zostały zakryte maskami, by zaprotestować przeciwko niebezpiecznemu poziomowi zanieczyszczenia powietrza w różnych częściach świata.

Maski najpierw pojawiły się 24 września 2019 roku na pokazie francuskiej marki Marine Serre, a następnie marka Airinum zorganizowała wizualny protest na terenie całego miasta.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wprowadzamy nasze maski do branży modowej i nie tylko, mając nadzieję na zainicjowanie globalnej debaty na temat tego, jak kryzys klimatyczny zmieni wszystko, nawet sposób naszego ubierania – powiedział Fredrik Kempe, współzałożyciel Airinum.

Zanieczyszczenia powietrza zabijają corocznie siedem milionów ludzi, a nowe badania pokazują, że ludzie mieszkający na najbardziej zanieczyszczonych obszarach są bardziej narażeni na rozwój zaburzeń psychicznych.

Dobry pomysł na zwrócenie uwagi?

Na twarzach posągów w całym Paryżu pojawiły się maski antysmogowe 2 Na twarzach posągów w całym Paryżu pojawiły się maski antysmogowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News