Modelki i modele z psami ze schroniska. Kalendarz charytatywny

top modelka z psem ze schroniska

Powstał kalendarz charytatywny, z którego dochód wesprze schroniska dla zwierząt. W projekt zaangażowane są modelki i modele z programu Top Model. Akcja wspiera fundację Centaurus zajmującą się zbiórkami pieniędzy na potrzeby schronisk dla zwierząt. Autorką jest fotografka mody Pamela Porwen.

W projekcie wzięli udział: Klaudia Chojnacka, Nikola Furman, Marcin Chowaniak z ostatniej 8 edycji programu, Mateusz Mil i Mateusz Zapotocki z 6 edycji oraz Ania Piszczałka z 1 edycji. Stylizował m.in Adrian Fabian z programu Stylowy Projekt z TVN Style.

Kalendarz charytatywny można wylicytować na Profilu Facebook fundacji Centaurus “Centaurusowy Dom Tymczasowy”, a cały dochód zostanie przeznaczony na karmę i opiekę weterynaryjną dla zwierząt. “Chcę pomóc tej fundacji, bo oprócz psów i kotów mają również konie, świnie, wielbłądy, osły i wiele innych zwierząt z wypadków i interwencji” – mówi autorka projektu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Link do licytacji i datków: https://centaurus.org.pl/darowizna/

top model z psem ze schrnoniska

top modelka pies ze schroniska

top model z psem ze schroniska

top modelka pies ze schroniska

top modelka z psem ze schroniska

Modelki i modele z psami ze schroniska. Kalendarz charytatywny Magazyn HIRO 2 Modelki i modele z psami ze schroniska. Kalendarz charytatywny

Popieramy działania dobroczynne. Sprawdźcie też akcję Win:Win Michała Torzeckiego:

Win:Win 4.0. Psie portrety Michała Torzeckiego na pieski los

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News