„Milczenie owiec” powróci na ekrany w formie serialu. Fabuła zostanie poświęcona Clarice Starling

Serial CBS, którego akcja będzie rozgrywała się rok po zakończeniu akcji oryginalnego filmu, podąży śladami agentki FBI, która wraca do gry.

Serial zatytułowany adekwatnie do fabuły – Clarice, zostanie stworzony przez producenta wykonawczego Alexa Kurtzmana (Star Trek) i pisarkę Jenny Lumet (Rachel Getting Married). Akcja osadzona w 1993 roku będzie głębokim nurem w nieopowiedzianą dotąd historię Starling.

Odwaga i złożoność postaci Clarice zawsze oświetlała naszą drogę, nawet gdy jej osobista historia pozostała w ciemności. Ale jej historia to właśnie to, czego potrzebujemy dzisiaj. Opowieść o walce, odporności i zwycięstwie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Postać Starling wywodzi się oryginalne z powieści Milczenie Owiec z 1988 roku. W adaptacji z 1991 roku w rolę tę wcieliła się Judy Foster. Clarice pojawiła się także w powieści Hannibal i jej adaptacji filmowej z 2001 roku – tu rolę tę zagrała Julianne Moore.

Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w serialu, ani kiedy możemy spodziewać się jego premiery.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News