Mural z karteczek samoprzylepnych?

Macie wyjątkowo nudny dzień w biurze i obejrzeliście już wszystkie filmiki ze śmiesznymi kotami, jakie pojawiły się w sieci? Podrzucamy wam pomysł jak lepiej spożytkować nadmiar energii — przy pomocy raptem 8 tysięcy samoprzylepnych karteczek.

Któregoś dnia Ben Brucker, pracownik jednej z agencji kreatywnych, stwierdził, że jest już znudzony oglądaniem codziennie tych samych, pustych ścian i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. A raczej wziąć samoprzylepne karteczki post-it w swoje ręce. Dokładnie 8,024 karteczek.

Zdjęcie przedstawiające biuro

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Razem ze współpracownikami postanowił wypełnić nimi puste ściany, tworząc murale z superbohaterami — Spidermanem, Supermanem, Wonder Woman, Batmanem i innymi znanymi komiksowymi postaciami.

Samo zaprojektowanie murali zajęło kilka tygodni, ale efekt jest zdecydowanie oszałamiający, a plusem tego typu dekoracji, jak stwierdzili sami pracownicy, jest fakt, że w dowolnej chwili mogą zdjąć karteczki ze ściany lub zmienić koncepcję. Ile czasu zajęło wyklejenie tych obrazków? Jeden dzień, od 10:30 do 17:00. A wy co, nadal kręcicie się bez sensu po biurze w poszukiwaniu jakiegoś zajęcia? No to mamy nadzieję, że pomogliśmy.

Pracownicy biura przyklejący do ścian samoprzylepne karteczki, które tworzą obrazek Spidermana

Pracownicy biura przyklejący do ścian samoprzylepne karteczki, które tworzą obrazek supermana

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News