Louis Vuitton wydaje własną wersję gry Jenga. Będzie kosztowała prawie 10 tysięcy złotych

Dwie wersje gry Jenga

Dom mody Louis Vuitton postanowił rozszerzyć swój modowy asortyment o elementy… rozrywkowe. Chociaż nie wiemy, czy ktoś będzie potrzebował tak ekskluzywnej edycji tej kultowej gry.

Pomijając fakt, że na każdym klocku znajduje się metaliczna nakładka z napisem Louis Vuitton, a kostki wykonane są z przezroczystej pleksi i posiadają monogram LV, najbardziej zaskakująca w tej grze jest jej cena. 1900 funtów, czyli w przeliczeniu na złotówki, prawie 10 tysięcy PLN. Za grę, którą w oryginalnej — drewnianej wersji można kupić za ile? 40-50 złotych?

Czytaj również: Pamiętacie planszówkę „Zgadnij kto to?”. Polka stworzyła grę „Who’s she?” z kobietami, które zmieniły świat

Jakkolwiek absurdalny pomysł to nie jest — lub jest, prawda w tym jest jedna: wszystkie zestawy Jengi LV i tak zostaną wyprzedane w sekundzie po pojawieniu się w sklepie i odsprzedane za 2 razy tyle. My jednak pozostaniemy przy tradycyjnej wersji gry, za nieco mniejszą kwotę!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/Bsz48RBAt5r/?utm_source=ig_embed

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News