Letnia edycja targów mody Grand Bazar

ludzie i ubrania

Lada moment zaczną się wakacje i sezon festiwalowy. Czy Wasza garderoba jest na to gotowa? Jeśli jeszcze nie przygotowaliście się do wysokich temperatur i letnich stylizacji zapraszamy na targi mody, podczas których zrobicie zakupy i zapoznacie się z najnowszymi kolekcjami polskich i zagranicznych marek. Grand Bazar odbędzie się niezmiennie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Na ponad stu stoiskach pojawią się młodzi twórcy z Polski i zagranicy. Będziecie mogli kupić ubrania, dodatki, biżiuterię, a także akcesoria do domu.

Grand Bazar przygotował także kilka niespodzianek! Jedna z nich to darmowe porady stylisty, który pomoże niezdecydowanym i doradzi jak dobrać odpowiedni strój do sylwetki. Kolejna niespodzianka to możliwość zaplanowania wakacyjnego urlopu z biurem podróży Itaka, które będzie czekało na Was z ofertą podróży po całym świecie. Nie zabraknie też strefy relaksu, o którą zadba Warszawa Powiśle, a czas umili muzyka grana przez kolektyw didżejski.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


kobiety i palma

***
GRAND BAZAR to cykliczne wydarzenie organizowane na dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, podczas którego prezentowane są kolekcje polskich i zagranicznych projektantów i marek.

GRAND BAZAR – targi mody
18 czerwca
11:00-19:00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Bracka 25

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/981838761871903/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News