LANEK, ka-meal i Przybysz w najbliższy piątek w Bocznym Wejściu

Chłopak w bramie w starej kamienicy
Facebook Boczne Wejście

Boczne Wejście po raz kolejny rozpocznie weekend w charakterystycznym dla siebie klimacie. Tym razem zagrają LANEK, ka-meal i Przybysz, którzy idealnie wpisują się w trapowy styl Bocznego. Byliście już na Czackiego?

Boczne Wejście to miejsce na warszawskiej mapie od roku rozpieszczające klubowiczów dźwiękami, które trudno znaleźć gdzie indziej. Znane z serii imprez Enter The Trap w klimatach witch house i trap, podczas których wystąpili Da Vosk Docta, WAVE, czy MVZR, tym razem po raz kolejny gości LANKa i ka-meala. Boczne Wejście choć brzmi jakby było na uboczu, wcale na nim nie jest – znajduje się w samym centrum Warszawy, niedaleko drugiej linii metra. Charakter klimatycznej miejscówki w sercu stolicy podkreślają lokalizacja i wystrój wnętrza. Przedwojenna kamienica urządzona w stylu lat 90. szybko stała się miejscem, którego nie wypada nie znać.

Boczne

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W piątek 4. listopada Boczne przejmą LANEK, ka-meal i Przybysz, który zaliczy tu swój debiut. Fani LANKa, znanego z “Intercontinental Bajers” i ka-meala mieli już okazję posłuchać ich w Bocznym Wejściu. Kolejny artysta z line-upu, czyli Przybysz, do Warszawy przy przyleci ze Szczecina. Obecny na rynku od 5 lat gustuje w klimatach od grimeu przez trap do footworku. Wszystkich trzech DJ-ów możecie usłyszeć na składankach CZELUŚĆ, ale na żywo – już w najbliższy piątek w Bocznym Wejściu!

Samo wydarzenie możecie sprawdzić tutaj. Odwiedzając Boczne, koniecznie zwróćcie uwagę na symbolikę Illuminati! Czy tylko my widzimy w kamienicy, w której mieści się Boczne Wejście, coś więcej?

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News