Mikołajkowy zawrót głowy! Już w najbliższą sobotę Grand Bazar na Nowym Świecie. Co nas czeka?

Rysunek przedstawiający budynek

Gotowi na grudzień, Mikołajki i sezon na prezenty? Jeśli powoli czujecie już magię nadchodzących świąt, zapraszamy Was do wyjątkowego miejsca, w samym centrum Warszawy!

Mikołajkowa edycja targów Grand Bazar odbędzie się 30 listopada (sobota) w pięknym zabytkowym budynku Centrum Bankowo-Finansowego, kiedyś zwanego Domem Partii lub Białym Domem, znajdującym się przy rondzie Charles’a de Gauelle’a, pod adresem ul. Nowy Świat 6/12. Oprócz biur, na miejscu znajdują się restauracje, bary oraz przestrzeń warsztatowa. To tutaj otworzyło się nowe Charlotte!

mapka 30.11 Mikołajkowy zawrót głowy! Już w najbliższą sobotę Grand Bazar na Nowym Świecie. Co nas czeka?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W pięknej marmurowej sali znajdziecie wystawców z takich kategorii jak moda, kosmetyki, design, rośliny, vintage. Setki pomysłów na prezenty!

Na stoiskach pojawią się młodzi twórcy z Polski i zagranicy. Swoje projekty zaprezentuje m.in. Yes to Dress, Reinkreacja, czy Ptaszek. Kupicie nie tylko ubrania, ale także biżuterię, czy torby (Candy Friday, OM jewellery). Nie zabraknie też działu vintage, który przejmą Koty Vintage Store, a w naszym dziale beauty znajdziecie naturalne kosmetyki oraz rośliny. Nie może Was zabraknąć!

Zanotujcie:

GRAND BAZAR na Nowym Świecie
Ul. Nowy Świat 6/12
30 listopada (sobota), 11:00-19:00
Wstęp wolny
Wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/2815962555128187/

gb1 30.11 Mikołajkowy zawrót głowy! Już w najbliższą sobotę Grand Bazar na Nowym Świecie. Co nas czeka?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News