Grand Bazar na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu

Plakat Grand Bazar i zdjęcie targu

Spędzacie weekend w Poznaniu? To wspaniale! Mamy nadzieję, że w ten weekend deszcze, burze i wiatry opuszczą nasz kraj, a my będziemy mogli cieszyć się wolnymi dniami razem z Grand Bazar w Poznaniu!

Lato i sezon festiwalowo – wakacyjny w pełni. Jak w takim okresie spędzić czas w mieście? Najlepiej na popularnych nocnych marketach, które dostarczają wszelakiej rozrywki. Grand Bazar jedzie na wakacje sprawdzić jedno z takich miejsc w Poznaniu.

Podczas lipcowej wyjazdowej edycji targów, która odbędzie się już 22 lipca (niedziela) zapoznacie się z ofertą lokalnych wystawców z Poznania, jak również Wrocławia i Warszawy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wszystko to na Nocnym Targu Towarzyskim, który działa przy dworcu kolejowym. Miejsce inspirowane azjatyckimi marketami, gdzie zakupowy szał miesza się z próbowaniem nowych dań i smaków, poznawaniem nowych rzeczy i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.

https://www.instagram.com/p/BlIylsgnEce/?taken-by=nocny_towarzyski

Zaprezentuje się tutaj kilkadziesiąt młodych marek oraz projektantów ubrań – Yeah Bunny, You by Tokarska, dodatków – Alicja Getka Lab, Fascynatory i biżuterii – Ewa Ziarko. Nie zabraknie strefy vintage – Soma Vintage Shop.

https://www.instagram.com/p/BlIvH-9Bc1P/?taken-by=somavintagestore

Pojawią się również: ceramika, design, dodatki do domu (Lutumursi), rośliny (Zarośla, Sobótki) i kosmetyki (Mydlarnia u Franciszka, Eterycznie). Targom towarzyszyć będą spotkania i warsztaty.

https://www.instagram.com/p/BZs2WPaHkHL/?taken-by=zarosla

W trendzie zero waste będziecie mogli nadać swoim ubraniom nowe życie, a pomoże Wam w tym Znacznik Studio podczas warsztatów sitodruku. Będziecie też mogli zapoznać się z tajnikami tworzenia olejków eterycznych lub nauczyć od zera rysunku akwarelowego. O Wasze podniebienia zadbają restauratorzy z całego Poznania oraz foodtrucki. A czas umili muzyka. Jeśli jesteście z Poznaniu, nie może Was tu zabraknąć!

Jeszcze raz: 22 lipca (niedziela); 12:00-20:00 – Nocny Targ Towarzyski. Wstęp bezpłatny!

Więcej informacji tutaj: https://bit.ly/2JBgnOp

plakat lipiec poznań Grand Bazar na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News