Grand Bazar na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu

Plakat Grand Bazar i zdjęcie targu

Spędzacie weekend w Poznaniu? To wspaniale! Mamy nadzieję, że w ten weekend deszcze, burze i wiatry opuszczą nasz kraj, a my będziemy mogli cieszyć się wolnymi dniami razem z Grand Bazar w Poznaniu!

Lato i sezon festiwalowo – wakacyjny w pełni. Jak w takim okresie spędzić czas w mieście? Najlepiej na popularnych nocnych marketach, które dostarczają wszelakiej rozrywki. Grand Bazar jedzie na wakacje sprawdzić jedno z takich miejsc w Poznaniu.

Podczas lipcowej wyjazdowej edycji targów, która odbędzie się już 22 lipca (niedziela) zapoznacie się z ofertą lokalnych wystawców z Poznania, jak również Wrocławia i Warszawy.

Wszystko to na Nocnym Targu Towarzyskim, który działa przy dworcu kolejowym. Miejsce inspirowane azjatyckimi marketami, gdzie zakupowy szał miesza się z próbowaniem nowych dań i smaków, poznawaniem nowych rzeczy i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.

Zaprezentuje się tutaj kilkadziesiąt młodych marek oraz projektantów ubrań – Yeah Bunny, You by Tokarska, dodatków – Alicja Getka Lab, Fascynatory i biżuterii – Ewa Ziarko. Nie zabraknie strefy vintage – Soma Vintage Shop.

Pojawią się również: ceramika, design, dodatki do domu (Lutumursi), rośliny (Zarośla, Sobótki) i kosmetyki (Mydlarnia u Franciszka, Eterycznie). Targom towarzyszyć będą spotkania i warsztaty.

W trendzie zero waste będziecie mogli nadać swoim ubraniom nowe życie, a pomoże Wam w tym Znacznik Studio podczas warsztatów sitodruku. Będziecie też mogli zapoznać się z tajnikami tworzenia olejków eterycznych lub nauczyć od zera rysunku akwarelowego. O Wasze podniebienia zadbają restauratorzy z całego Poznania oraz foodtrucki. A czas umili muzyka. Jeśli jesteście z Poznaniu, nie może Was tu zabraknąć!

Jeszcze raz: 22 lipca (niedziela); 12:00-20:00 – Nocny Targ Towarzyski. Wstęp bezpłatny!

Więcej informacji tutaj: https://bit.ly/2JBgnOp

plakat lipiec poznań Grand Bazar na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu

Rate this post