Gdzie uzupełnić letnią garderobę? Na targach Grand Bazar!

Grafika przedstawiająca tę samą kobiecą postać w szarej sukience w lustrzanym odbiciu

Lada moment zaczną się wakacje i sezon festiwalowy. Czy Wasza garderoba jest na to gotowa? Jeśli jeszcze nie, to już wiemy, gdzie musicie wpaść w najbliższą sobotę! 

Kolejna edycja targów mody Grand Bazar odbędzie się już w sobotę, 24 czerwca w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, przy Brackiej 25 w Warszawie.

Projektanci i  marki przygotowali dla Was mnóstwo letnich nowości, na ponad 130 stoiskach pojawią się między innymi: Reinkreacja, My Signature, Yeah Bunny. Kupicie nie tylko ubrania, ale również biżuterię (Polańska & co, Fruti Bijoux) i dodatki (Papillon 4 you).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie zabraknie smaczków ze świata vintage (Saint Warsaw), a także mody dziecięcej (Memola, Titot, Adiku). Oprócz tego, wraz z BeGlossy, organizatorzy szykują specjalną strefę Piękna, w której bezpłatnie przetestujecie kosmetyki najlepszych marek oraz skomponujecie swój własny zestaw.

Dodatkową atrakcją będą stoiska slow food, na których zakupicie zdrowe artykuły spożywcze. Jeśli znudzą Was zakupy wpadajcie na warsztaty tworzenia lasów w słoiku, które będziecie mogli później zabrać do domu.

Zaplanowana jest także niespodzianka – targi odwiedzi autorka bloga JEMERCED – Jessika Mercedes, która będzie wyprzedawała ubrania ze swojej szafy.

Po zakupach zapraszamy do naszej strefy z relaksu, w której będziecie mogli odpocząć i coś przekąsić. Czas umili muzyka grana przez kolektyw DJ’ski. Wpadajcie do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich od 11:00 do 19:00, wstęp bezpłatny! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Plakat promujący targi Grand Bazar

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News