Lana Del Rey i The Weeknd czują „żądzę życia”

Czasami powiedzenie, że środa to mała sobota całkiem nieźle się sprawdza. Wczoraj wieczorem fani Lany zostali poinformowani, że o godzinie 19:30 czasu londyńskiego na kanale radiowym BBC1 odbędzie się wielka premiera najnowszego singla artystki, który powstał we współpracy z The Weeknd. Tytuł singla to zarazem tytuł zbliżającego się albumu Lany: Lust For Life, czyli nic innego jak żądza życia.

Na antenie utwór został zaprezentowany dwukrotnie, a kolejne odtworzenia przeplecione były krótkim wywiadem z wokalistką, która przyznała, że jest bardzo podekscytowana, ponieważ Lust For Life, jako piosenka znajduje się w jej prywatnym TOP 3 utworów z nadchodzącej płyty. Utwór swoim klimatem nawiązuje do lat 60., chociaż znacząco różni się od poprzedniego singla zatytułowanego Love. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalną datę premiery nowej płyty. Utwór Lust For Life dostępny jest już także w serwisach streamingowych TIDAL oraz SPOTIFY.

Kobieta w czerwonej sukience siedzaca na trawie, a za nią mężczyzna w ciemnych spodniach i marynarce

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News