Królowa Elżbieta zatrudni osobę do obsługi Twittera

Kobieta ubrana w żakiet i chłopak ze smartfonem

Życie w królewskiej rodzinie nie zawsze jest usłane różami. Niedawno Królowa Elżbieta II obchodziła 65-lecie zasiadania na brytyjskim tronie. Wobec takiego wydarzenia, zrozumiałym jest, że nikomu z takim stażem nie wypada samemu tworzyć 140-znakowego postu na Twitterze. Może ktoś z was chce pisać tweety w imieniu Królowej?

Konto @RoyalFamily na Twitterze obserwuje dokładnie 2.77 miliona osób. Co prawda Królowa Elżbieta już raz wcisnęła przycisk „wyślij” – publikując w 2014 pierwszy post. Drugi z kolei post Królowej był podziękowaniem za nadesłane życzenia z okazji jej 90-tych urodzin. Aby zwiększyć nieco częstotliwość nowych wpisów, Elżbieta potrzebuje social mediowej pomocy.

Royal Household poszukuje osoby na stanowisko Digital Communications Officer. Zadaniem szczęśliwca, który otrzyma posadę będzie rozpowszechnianie wizerunku Królowej Elżbiety II w kanałach social media.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wymagania nie są zbyt wygórowane: trzeba mieć trochę pojęcia o pisaniu, robieniu zdjęć, być elastycznym i aktywnym no i oczywiście: posiadać jakieś doświadczenie w poruszaniu się po wirtualnym świecie (któż z nas go nie ma). Poza Twitterem, DCO otrzyma dostęp do Facebooka królowej, kanału YouTube oraz oficjalnej strony Królowej.

Proponowana roczna pensja to £30,000. Niestety, nie jest to oferta stałego zatrudnienia, a jedynie roczny kontrakt, dopóki ktoś nie wróci z urlopu macierzyńskiego. Ale, hej! Zawsze to 365 dni u boku Królowej Elżbiety, więc gra warta świeczki.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News