Kochacie pieski? Na Airbnb znajdziecie wyjątkowy hotel w kształcie psa

Dom w kształcie psa

W Stanach Zjednoczonych 26 sierpnia obchodzony jest Narodowy Dzień Psa. Z tej okazji Airbnb postanowiło pokazać użytkownikom jedyny w swoim rodzaju hotel dla wszystkich psiarzy!

Gigantyczny budynek w kształcie Beagle’a znajduje się w Cottonwood w stanie Idahlo. The Dog Bark Inn B&B to idealna przestrzeń dla każdego miłośnika psów. Ten nietypowy dom w kształcie psa składa się dwóch sypialni, która jest w stanie pomieścić do 4 osób. Budynek został zaprojektowany przez Dennisa Sullivana i Frances Conklin, którzy specjalizują się w stolarstwie artystycznym.

Nietypowy hotel ma przypominać o czasach świetności amerykańskiej turystyki przydrożnej, popularnej podczas wycieczek samochodowych.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Budynek w kształcie psa – wszystko dla fanów czworonogów

Pokoje są dostępne w cenie 132 dolarów za noc, gorszą informacją jest fakt, że hotel nie ma wolnych rezerwacji aż do marca 2020 roku. W środku znajdziecie także wszystko, co uszczęśliwi każdego fana piesków, czyli książki i gry o psiej tematyce! Jeśli chcecie zarezerwować nocleg, klikajcie tutaj.

 Dom w kształcie psa Figurki psów na półkach Łóżko z poduszką z psem

4,1/5 - (7 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News