Influencerka straciła swoje konto na Instagramie. Teraz płacze, że będzie musiała pójść do normalnej pracy

Dwa zdjęcia: płaczącej i uśmiechniętej dziewczyny

Każdy ma swoje własne dramaty. Można powiedzieć, że dramat dramatowi nierówny. Szczególnie gdy w perspektywie masz porzucenie pracy influencera i przejście na etat.

Jessy Taylor do tej pory znana była jako instagramowa influencerka z liczbą obserwujących wynoszącą ponad 113 tysięcy osób. Niestety, jej konto zostało usunięte przez Instagram, a dziewczyna wpadła w czarną rozpacz, upubliczniając ją na swoim YouTube.

W filmie widzimy dantejskie sceny, na których dziewczyna jest na skraju załamania nerwowego.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Cześć wszystkim, byłam właśnie w trakcie montowania nowego filmu, gdy moje konto na Instagramie zostało usunięte. Dzwonię do kogo mogę, chcę zrobić wszystko, by mi je przywrócili. Bez moich obserwatorów jestem nikim. Jeśli ktoś z was zgłosił moje konto do usunięcia, powiem tyle — pomyślcie dwa razy, zanim zniszczycie komuś życie. To moja praca i nie chcę jej stracić. Praca na etat nie jest dla mnie, nie po to mieszkam w Los Angeles.

Dziewczyna w filmie wyznała, że zanim została influencerką była prostytutką, ale nie chce do tego wracać, a tym bardziej iść do korpo.

No cóż, życzymy szczęścia przy odzyskiwaniu konta i wyobrażamy sobie, co będzie, jeśli któregoś dnia Instagram wyleci w kosmos i zniknie w czarnej dziurze.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News