Kobieta po 221 nieudanych randkach i czterokrotnie zerwanych zaręczynach poślubiła swojego psa

Kobieta w białej sukience i pies w garniturze

Żyjąc w dobie aplikacji randkowych, wydawać by się mogło, że znalezienie potencjalnego partnera nie może być aż tak trudnym zadaniem. Jednak nie każdego droga jest usłana różami.

A na pewno nie była usłana dla Elizabeth Hoad, która po 221 nieudanych randkach i czterech zerwanych zaręczynach, postanowiła, że czas wziąć sprawy w swoje ręce. W tym wypadku to powiedzenie oznacza: poślubić swojego Golden Retrievera.

Kobieta wzięła psa ze schroniska i jak sama przyznała: To musiało być przeznaczenie. On uratował mnie, a ja uratowałam jego.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również:
105-latka mówi, że żyje tak długo, bo unikała w swoim życiu mężczyzn
Prawdziwa miłość istnieje. Poznajcie kobietę, która planuje wziąć ślub z własnym łóżkiem

Elizabeth zapytana, jak właściwie wpadła na ten pomysł, wyjaśniła, że razem z 10 swoich przyjaciół często wybierają się na wspólne spacery i podczas jednego z nich, jej przyjaciel powiedział: Dlaczego po prostu nie poślubisz swojego psa?

No tak, racja, czemu nie?

Ceremonia tych nietypowych zaślubin odbyła się podczas emisji programu The Morning. Ślubu udzieliła Alison Hammond. Elizabeth złożyła także przysięgę małżeńską.

Całą sobą obiecuję, że będę zabierać cię codziennie na spacery i będę dawała ci wszystkie smakołyki, jakie tylko będziesz chciał i wszystkie pluszaki na sofie, którą dzielę razem z tobą.

Bez wątpienia, granica dla tych, którzy myśleli o ślubie ze swoim zwierzakiem, została znacznie przesunięta tym wydarzeniem. Film z ceremonii możecie obejrzeć poniżej.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News