Kim Petras zagra w Warszawie w ramach Feed The Beast Tour

Europejska część trasy Kim Petras – Feed The Beast Tour – rozpocznie się 13 lutego 2024 w Birmingham w Wielkiej Brytanii. 2 marca artystka wystąpi w Warszawie.

Kim Petras wystąpi w EXPO XXI w Warszawie

Kim Petras Feed The Beast Tour Poster

Kim Petras wyrusza w brytyjsko-europejską część trasy, która rozpocznie się 13 lutego w Birmingham w Wielkiej Brytanii, a następnie przeniesie się m. in. do Manchesteru, Londynu, Brukseli, Paryża, Kolonii, Amsterdamu, Mediolanu i Warszawy. Zobacz wideo zapowiadające trasę:

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Bilety na warszawski koncert Kim Petras dostępne na LiveNation.pl.

Trasa będzie również oferować wiele różnych pakietów VIP i doświadczeń dla fanów, aby przenieść ich wrażenia z koncertu na wyższy poziom. Pakiety różnią się między sobą, ale obejmują Meet & Greet i możliwość zdjęcia z Kim, wcześniejsze wejście na teren koncertu oraz limitowane gadżety. Bilety, informacje o przedsprzedaży, pakiety VIP i informacje o trasie można znaleźć na stronie KimPetras.com oraz na LiveNation.pl.

„Feed The Beast” – debiutancki album Kim Petras

Kim Petras Feed The Beast Album Artwork

 

Debiutancki album Kim Petras ukazał się 23 czerwca. 15-utworowy album pełen popowej perfekcji, „Feed The Beast”, zawiera najnowszy przebój Kim „Alone” z udziałem ikony hip-hopu Nicki Minaj, platynowy przebój z Samem Smithem „Unholy”, viralowe hity uwielbiane przez fanów, takie jak body-positive „Coconuts” i mocny bitowy singiel „brrr”. Album zawiera również współpracę z gwiazdą alt-popu BANKS w utworze „BAIT” oraz długo wyczekiwane nowe utwory, takie jak „King of Hearts” i „uh oh”. Płyta „Feed The Beast” (Republic Records/Amigo Records) jest już dostępna w najlepszych sklepach muzycznych.

Sukcesy Kim Petras

Album „Feed The Beast” i światowa trasa koncertowa uzupełnią przełomowy rok dla artystki, który obejmował zdobycie pierwszej nagrody GRAMMY (za utwór „Unholy”), udział w Gali Met jako gość Marca Jacobsa i pojawienie się na okładce kultowego Sports Illustrated Swimsuit.

Kim stała się jednym z najbardziej rozchwytywanych talentów muzycznych, prowadząc niezwykle dynamiczną karierę z szeregiem uznanych przez krytyków singli i projektów, ponad dwoma miliardami globalnych streamów, wyprzedanymi trasami koncertowymi w Ameryce Północnej i Europie oraz hojnymi pochwałami od głównych mainstreamowych mediów i opiniotwórców na całym świecie.

Zobacz też: „Wielkie kłamstewka” – czy 3. sezon powstanie?

„Wielkie kłamstewka” – czy 3. sezon powstanie?

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News