Jako dzieci marzyliście o pelerynie niewidce? Teraz będziecie mogli ją kupić

Chłopiec ubrany w pelerynę niewidkę

Spośród wszystkich magicznych przedmiotów z Harry’ego Pottera, to właśnie peleryna niewidka była tym, najbardziej pożądanym gadżetem. Jak widać (albo i nie widać) marzenia się spełniają.

Jakie życie byłoby piękne, gdyby w naszej szafie znajdowała się peleryna niewidka, dzięki której moglibyśmy bez zbędnych interakcji pokręcić się po mieście, pójść na imprezę, czy zrobić cokolwiek innego.

Peleryna niewidka pojawi się w sprzedaży 1 lipca, jednak nie będzie ona dostępna na ulicy Pokątnej, lecz w sklepie Wow Stuff. Niestety musimy jednak ochłodzić Wasz entuzjazm na temat jej magicznych właściwości. Cała magia peleryny sprowadza się do tego, że wykonana została z tego samego materiału, co popularny greenbox. Zatem tak, będziecie niewidzialni, ale wyłącznie na zdjęciach. Peleryna chociaż niestety nie sprawi, że znikniecie – w końcu wszyscy jesteśmy mugolami, to zapewni na pewno okazję do dobrej zabawy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Razem z peleryną w sklepach iOS i Google ma pojawić się aplikacja, która umożliwi zrobienie zdjęć w pelerynie, a także nakręcenie filmu.

Dostępne będą dwie wersje peleryny. Standardowa (70 USD) w zestawie z rozkładanym stojakiem na telefon oraz Deluxe (80 USD) ze statywem stołowym i peleryną z wężowym motywem, rodem ze Slytherinu.

Pierwsi recenzenci są zachwyceni nowym gadżetem, a peleryna już wcześniej w tym roku otrzymała nagrodę Toy of the Year w szwedzkim plebiscycie Toy Awards.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News