Do sprzedaży trafi wkrótce poduszka, która zastąpi Wam kota

Kobieta trzymająca na sobie poduszkę wyglądająca jak kot

Zawsze chcieliście mieć kota, ale nie macie miejsca albo czasu? Japończycy stanęli na wysokości zadania i stworzyli poduszkę, która zastąpi Wam wymarzonego sierściucha!

Poznajcie Qoobo, puszystego kota-robota, który reaguje na Wasz dotyk. Głaszcząc go, uruchomicie wszelkie pozytywne, uzdrawiające wibracje – podobne do tych, które możecie zyskać, bawiąc się z prawdziwym kotem.

Czytaj również: IKEA wypuszcza meble dla zwierzaków

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Qoobo został stworzony przez japońską firmę Yukai Engineering Co. Poduszka, waży niecały kilogram i tak – posiada ogon, który się porusza! Co prawda kocio-roboto-poduszka nie posiada ani pyszczka, ani łapek, ale wciąż przypomina prawdziwego kota i na pewno ukoi Wasze stargane życiem nerwy.

Qoobo jest dostępny w dwóch kolorach: szary husky i francuski brąz. Poduszka pojawi się na Kickstarterze w okolicach stycznia 2018 i będzie kosztowała około 100 dolarów, także bądźcie czujni!

Kobieta siedząca na podłodze, trzymająca rękę na poduszcze która wygląda jak tułów kota Starsza para trzymająca na kolanach poduszkę w kształcie tułowia kota Męska dłoń położona na poduszcze wyglądającej jak tułów kota

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News