Jak wyglądają dzisiaj postacie z waszych ulubionych memów?

Po lewej mała dziewczynka na tle pożaru, po prawej ta sam dziewczyna kilka lat później na tle ogniska

Wyobraź sobie, że Twoje kompromitujące zdjęcie z rodzinnego albumu, imprezy czy nawet zwykłe selfie, trafia w niepowołane ręce, a te niepowołane ręce, umieszczają je w internecie. Twoja sława rozwija się szybciej, niż jakikolwiek światłowód, a Ty, a raczej twoja twarz staje się symbolem.

Tak właśnie wygląda życie postaci, z twoich ulubionych memów. Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądają teraz? Bardziej typowi? Cały czas w roli? Oto oni, kiedyś i dzisiaj oraz ich nietypowe historie.

Success Kid (Sam Griner)

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

popular memes now vs then 3 5b67fbd7787c8 700 Jak wyglądają dzisiaj postacie z waszych ulubionych memów?

Zdjęcie opublikowane w 2007 roku, przez matkę Sama, przedstawiające jej syna próbującego zjeść piasek, w mgnieniu oka stało się hitem. Pierwotny podpis stworzony przez internautów brzmiał Nienawidzę zamków z piasku, co spotkało się ze sprzeciwem rodzicielki, bo w rzeczywistości mały Sam uwielbiał je budować, a na zdjęciu wyglądał jak chuligan. Laney Griner (matka) zaakceptowała natomiast wersję Dziecka sukcesu i tak zostało do dzisiaj. Choć z początku Sam, wstydził się swojej sławy, dziś jak widać, podchodzi do tego z dystansem.

Disaster Girl (Zoe Roth)

popular memes now vs then 7 5b67fbde8765e 700 Jak wyglądają dzisiaj postacie z waszych ulubionych memów?

Zdjęcie złowrogo patrzącej dziewczynki, na tle pożaru, zostało wykonane w 2004 roku, przez jej ojca – Dave Roth. Mała Zoe została uchwycona podczas oglądania treningu lokalnych strażaków, z Północnej Kalifornii. Chciałabym, żeby to zdjęcie pomogło mi jakkolwiek dostać się do college’u albo go opłacić. – mówi Zoe.

Side-Eyeing Chloe (Chloe)

popular memes now vs then 10 5b67fbe3af496 700 Jak wyglądają dzisiaj postacie z waszych ulubionych memów?

12 września, 2013 roku, na koncie KAftC został opublikowany film, w którym rodzice pokazują reakcję swoich dwóch córek – Lily i Chloe, na wieść o wycieczce do Disneylandu. Podczas gdy starsza córka, wybuchła łzami radości, mała Chloe, jakby to powiedzieć, wyglądała jak na załączonym obrazku i w momencie stała się, internetowym hitem.

Pieseł

popular memes now vs then 13 5b67fbe8e7563 700 Jak wyglądają dzisiaj postacie z waszych ulubionych memów?

Uwielbiany przez wszystkich Pieseł, to pies rasy Shiba Inu, wabiący się Kabosu. Jego kariera, rozpoczęła się od wpisu na blogu jego właścicielki – Atsuko Sato. Cała galeria zdjęć przyszłego celebryty była dość typowa, oprócz jednego, ukazującego Kabosu z podniesionymi brwiami, założonymi na siebie łapami i szczerym uśmiechem, co rozczuliło internautów, tworząc tym samym najbardziej rozpoznawalnego psa na świecie.

Overly Attached Girlfriend (Laina Morris)

popular memes now vs then 2 5b67fbd5e22f5 700 Jak wyglądają dzisiaj postacie z waszych ulubionych memów?

W 2012, YouTuberka – Laina Morris, opublikowała film z kamerki internetowej, na którym parodiuje piosenkę Justina Biebera – Boyfriend, z własnym tekstem. Internauci, wykorzystując kadr z filmu, stworzyli z Laina’y – najbardziej zazdrosną dziewczynę świata. Obcy ludzie znajdywali mój prywatny Facebook i pisali do moich znajomych, szukali, gdzie kiedyś pracowałam i próbowali dostać się do moich nagrań z college’u. – mówi Laina.

Bad Luck Brian (Kyle Craven)

popular memes now vs then 1 5b67fbd43e64d 700 Jak wyglądają dzisiaj postacie z waszych ulubionych memów?

Chłopak na zdjęciu to w rzeczywistości nie Brian, a Kyle. Zdjęcie po raz pierwszy opublikowano w 2012 roku, przez starego znajomego Kyle’a z dopiskiem Podchodzi to egzaminu na prawo jazdy, dostaje mandat za prowadzenie po alkoholu. Opis okazał się tak trafny, że Kyle stał się Brianem, któremu szczęście nie potrafi dopisać.

Tekst: Kacper Trzeciak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News