Intensywne sample, pastelowe melodie i mocne słowa. Sara Kordowska prezentuje album „Wszystko i nic”

Dwa zdjęcia przedstawiające dziewczynę z krótkimi włosami

Sara Kordowska to laureatka trzeciej odsłony konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno. Pod takim hasłem Czwórka promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią.

Jest to program, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem, a poprzez audycję pod tytułem Będzie Głośno! i listę przebojów dociera do słuchaczy.

Sara Kordowska, laureatka trzeciej odsłony konkursu, to artystka, która jak sama przyznaje: jest wyswobodzona z uścisku zgrabnych, gościnnych refrenów i ma ochotę na dosadniejsze, a przede wszystkim własne słowa. Premierowy materiał Wszystko i Nic powstał jeszcze przed wkroczeniem artystki w pełnoletność.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W nagraniach udział wzięli producenci: Faded Dollars, Klarenz, SiwySiwek oraz smthng i dunnno. Jedną z piosenek – Dom 2.0 – wokalistka wykonała podczas debiutanckiego koncertu Jacoba Flâneura w studiu Czwórki podczas poprzedniej odsłony konkursu.

Doświadczenie wokalne Sara zdobywała m.in. u boku takich artystów jak: Paulina Przybysz, Mieczysław Szcześniak, Katarzyna Wilk czy Natalia Lubrano. Warsztat pisarski szkoli również przynależąc do Art. Grupy Julity Zieli Zielińskiej, przy okazji odkrywając tajniki body percussion i improwizacji.

Zdobywane od 12 lat doświadczenie sceniczne przekazuje następnym pokoleniom młodych muzyków w Bydgoszczy. Artystka prowadzi warsztaty podczas International Children’s Theatre Festival w Sopocie z zakresu improwizacji, rytmiki i kompozycji. To wciąż nie koniec licznych talentów artystycznych zwyciężczyni Wydaj Płytę z Będzie Głośno: Sara Kordowska ma też na koncie kilka zwycięstw w trakcie popularnych slamów poetyckich za recytację własnej twórczości.

https://www.instagram.com/p/B2oVbE5FD_4/

„Wszystko i nic” to album, który skutecznie próbuje pozbyć się formy. Jest efektem poszukiwań i nieśmiałych prób wkroczenia do artystycznego świata. Można go nazwać wypadkową gryzących się we mnie światów, na które składają się intensywne sample, pastelowe melodie i coraz mocniej osadzone słowa – mówi Sara.

Debiutancki album Sary jest już dostępny w sprzedaży oraz we wszystkich serwisach streamingowych.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News