Influencerka skrytykowana za narażenie konia na niebezpieczeństwo tylko po to, by zrobić „idealne” zdjęcie

Dziewczyna siedząca na koniu

Kanadyjska gwiazda mediów społecznościowych, mogąca pochwalić się prawie 6 milionami obserwatorów na Instagramie i milionem subskrybentów na YouTube spędzała wakacje w Anguilli.

Kristen Hancher chcąc utrwalić na Instagramie swoje idealne wakacje i przyprawić o zazdrość miliony obserwatorów, postanowiła wskoczyć na konia i wejść z nim do wody na tyle głęboko, że sięgała ona aż do szyi zwierzaka. Nie trzeba było długo czekać, by w komentarzach zawrzało.

Zawrzało z kilku powodów – dziewczynie została zwrócona uwaga nie tylko o fakt, że nie powinno się konia wyprowadzać na taką głębokość wody, ale także o to, że ma złe siodło, na którym siedzi w niepoprawny sposób.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BzswI0EBA85/

W sprawie wypowiedział się manager influencerki, podkreślając, że zdjęcie zostało wykonane tak, by nikomu nie stała się krzywda, a Kristen jest miłośniczką zwierząt. Koń był cały czas bezpieczny – nie było fal ani niczego, co mogłoby zagrozić jego życiu lub zdrowiu. W wypowiedzi zostały też przytoczone wyniki badań, które wskazują, że pływanie, może mieć pozytywne skutki dla koni, jeśli trening jest wykonywany w odpowiednich warunkach.

Pływanie jest dobrze znaną metodą, jeśli chodzi o podtrzymywanie kondycji i rehabilitację koni. Woda zapewnia niskie ryzyko obrażeń w porównaniu do obrażeń, jakie zwierze może uzyskać na torze lub wybiegu. Odkryto także, że pływanie przynosi niezwykle korzystne skutki w leczeniu takich chorób u koni, jak zapalenie stawów, czy ścięgien.

A Wy, po której stronie tego zamieszania jesteście? Dziewczyna faktycznie zachowała wszelkie środki ostrożności?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News