Ilustracje Steva Cuttsa pokazują, że żyjemy w smutnym świecie

Ilustracja przedstawiające ludzi jako zombie z telefonami

Artysta i aktywista Steve Cutts uważa, że nasz świat powinien wyglądać nieco inaczej. Praca nie powinna być dla nas syzyfowym kamień przygniatającym nasze poczucie szczęścia i gonitwą szczurów.

Tak samo Steve sądzi o konsumeryzmie, przez który bardziej chcemy mieć niż być. W jego pracach pojawia się także tematyka mediów społecznościowych, które nieumiejętnie wykorzystywane czynią z nas swoich niewolników.

Steve Cutts pochodzi z Londynu i przeszedł w życiu całkiem sporo – od pracy w McDonalds, po studiowanie Sztuk Pięknych. Artysta tworzy krótkie animacje i ilustracje, w których krytykuje nowoczesne społeczeństwo, bo jak sam twierdzi, to społeczne szaleństwo daje mu ogromną dozę inspiracji!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


modern life horrors problems illustrations steve cutts 4 Ilustracje Steva Cuttsa pokazują, że żyjemy w smutnym świecie modern life horrors problems illustrations steve cutts 1 Ilustracje Steva Cuttsa pokazują, że żyjemy w smutnym świecie modern life horrors problems illustrations steve cutts 33 Ilustracje Steva Cuttsa pokazują, że żyjemy w smutnym świecie modern life horrors problems illustrations steve cutts 18 Ilustracje Steva Cuttsa pokazują, że żyjemy w smutnym świecie modern life horrors problems illustrations steve cutts 15 Ilustracje Steva Cuttsa pokazują, że żyjemy w smutnym świecie modern life horrors problems illustrations steve cutts 6 Ilustracje Steva Cuttsa pokazują, że żyjemy w smutnym świecie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News