IKEA wypuszcza meble dla zwierzaków, a ich właściciele już przebierają nogami

Gama mebli dla zwierząt Ikea

Wszyscy kochamy meble IKEA. Wszak jest to sklep znany z robienia rzeczy, które za niewielką cenę sprawiają, że cztery puste ściany można nazwać domem. Brakowało jednak mebli przeznaczonej specyficznej grupie domowników.

Ikea jest dobrze znana z robienia rzeczy, które sprawią, że cztery puste ściany można nazwać domem. Znana jest również z robienia rzeczy, które, chociaż wydają się zupełnie niepotrzebne, i tak lądują w Twoim domu.

Jednak jest rzecz, której zawsze w popularnych szwedzkich sklepach brakowało. Były to meble dedykowane zwierzakom. Całe szczęście IKEA zamierza zmienić ten stan rzeczy i zaprezentowała nową serię Lurvig. Co znaczy to słowo? Lurvig po szwedzku znaczy włochaty. Seria zawiera całe spektrum produktów zawierających między innymi leżanki dla psów, narzuty na kanapy, tunele dla kotów i gryzaki. Kolekcja na razie jest dostępna w USA,  Kanadzie, Francji i Japonii, ale sieć planuje wprowadzić produkty do innych krajów już w marcu 2018 roku. Wiwat IKEA, wiwat włochaty!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Budynek sklepu Ikea Psy na małej kanapie Gama mebli dla zwierząt Ikea Pies leżący w sypialni na psim łóżku Meble Ikea zaaranżowane dla kota Kot drapiący nogę od stołu Rudy pies leżący na kanapie z narzutą Kot w tunelu w jasnym pomieszczeniu Kot bawiący się zieloną kulką na sznurku 10 IKEA wypuszcza meble dla zwierzaków, a ich właściciele już przebierają nogami 11 IKEA wypuszcza meble dla zwierzaków, a ich właściciele już przebierają nogami

Tekst: Jeremi Pedowicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News