Najpiękniejszy prezent dla Twojego kota: modułowy labirynt z kartonów

Dużo kotów w otoczeniu kartonowych pudełek

Wszyscy wiemy, że koty nie kochają niczego bardziej od kartonowych pudełek. Nie wiemy, skąd ta miłość pochodzi, ale jak to z kotami bywa – trzeba ją uszanować!

Cat Thing, marka pochodząca z Tajwanu uhonorowała kocią miłość do kartonów w najpiękniejszy sposób – tworząc modułowy labirynt, który zapewni godziny wspaniałej zabawy Waszym sierściuchom!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Modułowy, znaczy tyle, że możecie dowolnie tworzyć, budować i rozbierać labirynt dla Waszego kota, w zależności od dnia, pomysłu i oczekiwań Waszego Mruczka. Dzięki temu kot może mieć sypialnie, salon, balkon, a także rampę do akrobacji.

A dodatkowo, dzięki temu, że całość składa się tylko i wyłącznie z kartonów, zabawka jest w stu procentach przyjazna dla środowiska i nietoksyczna dla zwierzaków. To co, zbudujecie Kocie Miasto?

Kocie miasta z Taiwanu

Cat Thing to marka pochodząca z Tajwanu, która stworzyła modułowy labirynt z kartonów dla kotów. Ten labirynt jest nie tylko źródłem godzin zabawy dla naszych futrzaków, ale także ujmuje swoją modułowością. Można go dowolnie konfigurować, budować i rozbierać, dostosowując do potrzeb i oczekiwań naszych zwierzaków. Dzięki temu, kot może mieć w nim swoją sypialnię, salon, balkon, a nawet rampę do akrobacji.

Co więcej, całość składa się tylko i wyłącznie z kartonów, co czyni ten produkt w stu procentach przyjaznym dla środowiska i nietoksycznym dla zwierzaków. Koncepcja ta doskonale oddaje zamiłowanie kotów do kartonów i umożliwia stworzenie prawdziwego Kociego Miasta.

a cat thing cabanes modulaires pour chats 3 5a8ce33cbc148 880 Najpiękniejszy prezent dla Twojego kota: modułowy labirynt z kartonów a cat thing cabanes modulaires pour chats 4 5a8ce367a7803 880 Najpiękniejszy prezent dla Twojego kota: modułowy labirynt z kartonów Boxes of cardboard are transformed into cat cabins and the result is lovely 5a8d6809ddd5e 880 Najpiękniejszy prezent dla Twojego kota: modułowy labirynt z kartonów Boxes of cardboard are transformed into cat cabins and the result is lovely 5a8d2fc46695a 880 Najpiękniejszy prezent dla Twojego kota: modułowy labirynt z kartonów Boxes of cardboard are transformed into cat cabins and the result is lovely 5a8d65304f0e8 880 Najpiękniejszy prezent dla Twojego kota: modułowy labirynt z kartonów a cat thing cabanes modulaires pour chats 2 5a8ce338cd659 880 Najpiękniejszy prezent dla Twojego kota: modułowy labirynt z kartonów

4/5 - (6 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News