Hetta Supply to polska manufaktura, która tworzy designerskie paleniska, idealne na jesienne wieczory

Palenisko umiesczone przed budynkiem

Paleniska produkowane przez Hetta Supply są próbą powrotu do korzeni, towarzyskich spotkań przy ognisku.

Ogień jest źródłem świata i ciepła. To właśnie on był jednym z fundamentalnych odkryć, a umiejętność posługiwania się ogniem była doskonalona przez wieki. Ludzie od zawsze gromadzili się przy ogniskach, nie tylko, by się ogrzać, czy przygotować posiłek, ale po prostu – by spędzić czas z bliskimi.

Jeśli marzył się wam od zawsze kominek, ale niestety go nie posiadacie, paleniska Hetta mogą stanowić idealną alternatywę dla tego marzenia.

Hetta Supply będąc manufakturą zlokalizowaną w Katowicach, tworzy paleniska, które łączą tradycję z nowoczesnością, sztukę z funkcjonalnością i piękno z naturą. Ich paleniska stworzone we współpracy z biurem projektowym Brzozowski Architecture to nie tylko produkt, a pionierski i innowacyjny design zastrzeżony jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd UE ds. Własności Intelektualnej.

Do produkcji palenisk wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, pozyskiwane od dostawców z całej Europy. Każde palenisko posiada szereg udogodnień, ułatwiających użytkowanie, jak: specjalny popielnik, który służy także do doprowadzania odpowiedniej ilości powietrza (aby jak najlepiej wypalić drewno) oraz specjalne otwory odprowadzające wodę deszczową.

Paleniska zostały zaprojektowane tak, by drewno znajdujące się w komorach naturalnie suszyło się i nie wydzielało dymu podczas palenia. Jest to bardzo istotne, gdy dbamy o jakość powietrza i chcemy przestrzegać norm dotyczących czystości powietrza.

Więcej informacji o Hetta Supply znajdziecie tutaj.

4/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News