Lucky Love wystąpi w warszawskim klubie Niebo!

Lucky Love

Wszechstronnie utalentowany francuski artysta Lucky Love wystąpi 4 kwietnia w warszawskim klubie Niebo!

Kim jest Lucky Love?

Aktor, tancerz, przez długie lata główna postać w paryskim kabarecie Madame Arthur, scenarzysta, autor i w końcu piosenkarz – Lucky Love w wieku 27 lat może pochwalić się działalnością już chyba na każdej płaszczyźnie artystycznej.

W ciągu 3 miesięcy pięciokrotnie otwierał koncerty w prestiżowej Olympia Hall i za każdym razem porwał publikę swoją charyzmą, w której można wyczuć pierwiastek gwiazdy rocka mieszający się ze skromnością poety.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Lucky Love

Muzyka Lucky Love

W muzyce artysty piosenkowość łączy się z rapem i elektroniką, a nad tym wszystkim czuwają duchy takich wykonawców jak James Blake, Antony and The Johnsons czy Christophe. Mimo dość krótkiego scenicznego stażu i tylko jednej EP na swoim koncie („Tendresse”, 2023) Luc Bruyère, który kryje się pod pseudonimem Lucky Love, zapracował sobie we Francji na status gwiazdy. Fakt ten jeszcze bardziej napędza go do aktywizmu na rzecz osób z HIV, niepełnosprawnych oraz LGBTQIA+.

„Tendresse” to EPka, oczywiście, o miłości oraz czułości; o mocnych przeżyciach, życiu oraz uczuciach. Piosenki zawarte na tym minialbumie są przede wszystkim adresowane do społeczności queerowej, ponieważ poruszają sprawy bliskie społeczności LGBTQIA+. Zwłaszcza osób transseksualnych na co wskazują komentarze pod teledyskiem do „Masculinity”.

Dla samego artysty EPka ta to zamknięcie pewnych rozdziałów z przeszłości w formie piosenek. Pierwsze wydawnictwo Lucky Love dostępne jest w dwóch wersjach – podstawowej i rozszerzonej edycji, na której znalazły się trzy kawałki w wersji live.

Szczegóły koncertu

4 kwietnia Lucky Love wystąpi w Warszawie na koncercie, podczas którego na pewno nie zabraknie viralowego „Masculinity”, „Lova”, „Now I Don’t Need Your Love” oraz wielu innych kompozycji z jego pięknego repertuaru!

Data: 04.04.2024

Miejsce: Warszawa, Klub Niebo

Bilety: Winiary Bookings | Going | Biletomat.pl | Empik Bilety | EbiletTicketmaster

Organizatorzy proszą o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich trzeba liczyć się z ryzykiem oszustwa.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Lucky Love

Zobacz też: Three Cents: napój stworzony przez barmanów 🍸🍹

Three Cents: napój stworzony przez barmanów 🍸🍹

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News