Fotograf pokazał, jak naprawdę wygląda życie zwierząt i praca w schronisku

Kobieta patrząca na kota

Gdy ktoś mówi, że pracuje w schronisku dla zwierząt, zwykle nie wyobrażamy sobie z jakim nakładem pracy się to wiąże. Pewien fotograf postanowił to zmienić.

K.Setani zajmuje się głównie fotografią zwierząt. Jego najnowszy projekt, zatytułowany Demystification of Voluntary Work pokazuje prawdziwe oblicze pracy wolontariuszy w schroniskach dla zwierząt. Pomysł na projekt przyszedł sam, gdy fotograf postanowił podjąć pracę w jednym ze schronisk i przekonał się, że wyobrażenia ludzi o tym miejscu, mają się nijak do rzeczywistości.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak za każdym razem, gdy wspominałem, że jestem wolontariuszem w schronisku dla zwierząt, czułem, że nikt naprawdę nie wie, jak ciężkie i męczące potrafi być to pozornie lekkie zadanie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Fotograf ma nadzieję, że dzięki jego zdjęciom, wiele osób zainspiruje się do podjęcia wolontariatu na rzecz zwierząt, a jeśli nie – to przynajmniej do uszanowania tej niesamowitej pracy wykonywanej przez miliony osób na całym świecie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News